HomeUncategorizedTARKAN BİLGE ÖZTÜRK İLE PİŞTİ OLDU

TARKAN BİLGE ÖZTÜRK İLE PİŞTİ OLDU

TARKAN BİLGE ÖZTÜRK İLE PİŞTİ OLDU

Megastar Tarkan 7 yıl büyük aşk yaşadığı avukat Bilge Öztürk’le yıllar sonra müzik şirketinde çalışan Mehmet Burak Köprülü ve Özlem Turasi’nin nikah töreninde pişti olmuştu.

Tarkan, eşi Pınar Dilek’le geçen cumartesi müzik şirketinde çalışan Mehmet Burak Köprülü ve Özlem Turasi’nin nikah törenine katılmış ve aynı zamanda nikah şahidi olduğu gecede geçmişte 7 yıl büyük aşk yaşadığı avukat Bilge Öztürk’le yıllar sonra pişti olmuştu. Tarkan’ın son yıllarda ünlü şarkıcıların menajerliğini yapan eski sevgilisi Bilge Öztürk’ün düğüne katılmakla kalmayıp megastar ve eşiyle yan yana şarkılara tempo tutup dans etmesi magazin dünyasına bomba gibi düştü. Düğünde Tarkan eşi Pınar Dilek’le eski sevgilisini tanıştırdı. Bu sırada Pınar Dilek’in, eşinin eski sevgilisine "Darısı başına" dediği, Bilge Öztürk’ün de "Düğüne katılacağım belli değildi. Seni ve eşini görmek güzel sizi kutlarım" diye cevap verdiği öne sürüldü. Yakın arkadaşı Mehmet Burak Köprülü’nün düğününde şahitlik görevini de üstlenen Tarkan, düğününde gelin ve damattan daha fazla ilgi gördü ve gece boyunca halay da çekti. Gecede Tarkan’ın eşi Pınar Dilek’in karnındaki belirginlik yüzünden hamile olduğu öne sürüldü. Ancak megastar’ın ekibi bu iddiayı yalanladı.

Tarkan ve eşi Pınar Dilek’le düğünde beraber eğlenen Bilge Öztürk, yılın piştisinin Uçankuş TV’de haber olması üzerine sosyal medyadan manidar bir paylaşım yaptı. Bilge Öztürk, sosyal medya sayfasından İngilizce “Aşkım” notuyla sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı ve özel hayatında başka biri olduğunu, geçmişi çoktan kapattığını vurguladı. 

Eski avukat, yeni menajer Bilge Öztürk, uzun zamandır kiteboardcu Süleyman Cezayirli’yle aşk yaşıyor. Bilge Öztürk’ün düğüne sevgilisi Süleyman Cezayirli’yle katılmaması ise dikkat çekti.