HomeMagazinTAKINTILI HAYRANI YÜZÜNDEN BAŞI DERTTE!

TAKINTILI HAYRANI YÜZÜNDEN BAŞI DERTTE!

TAKINTILI HAYRANI YÜZÜNDEN BAŞI DERTTE!

Takıntılı hayranı yüzünden korku dolu günler geçiren Hadise, bir kez daha yeni ev arayışına girdi. Haftanın belli günleri sevgilisi Kaan Yıldırım’ın evinde kalan şarkıcı, yalnız kalmaktan korkunca güvenlikli bir rezidansa taşınmak için harekete geçti.

Geçtiğimiz yıllarda evine girmeye çalışan kişi yüzünden büyük korku atlatan Hadise, ev değişikliği yapmıştı. “Bana cinsel içerikli e-mailler atıyor. Beni takip ediyor ve giydiğim kıyafetleri biliyor” diyerek savcılığa giden şarkıcı, takıntılı hayranından şikayetçi olmuştu.

Dava açtığı söz konusu hayranının tacizlerine devam ettiğini belirten 35 yaşındaki popçu, geçtiğimiz yıl bir kez daha savcılığa başvurmuştu.

EVDE TEK KALAMIYOR!
Takvim gazetesinden Ufuk Özcan’ın haberine göre; saplantılı hayran nedeniyle çok ürktüğünü dile getiren Hadise, evde tek kalamamaya başladı.

Haftanın belli günleri sevgilisi Kaan Yıldırım’ın Ulus’taki evinde kalan şarkıcı, sevgilisinin olmadığı dönemlerde tek kalamayacağı için ultra güvenlikli bir ev arayışına girdi.

İstinye’deki evinden taşınacak olan ünlü şarkıcı, Zincirlikuyu’da bulunan özel güvenlikli bir rezidansa geçmeye hazırlanıyor. Kesenin ağzını açacak olan Hadise’nin kiracı mı, yoksa ev sahibi olacağı merak konusu.