HomeTv dünyasiSURVİVOR’DA 23 NİSAN KUTLAMASI

SURVİVOR’DA 23 NİSAN KUTLAMASI

SURVİVOR’DA 23 NİSAN KUTLAMASI

Survivor yarışması dün akşam 55. bölümüyle ekranlara geldi. Dominik’ten canlı yayınla bağlantı yapan Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları, 23 Nisan coşkusunu İstiklal Marşı okuyarak taçlandırdı.

Acun Ilıcalı, ‘Survivor’da bir ilke imza atarak yarışmacılarla birlikte Dominik’ten canlı yayın yaptı. Televizyonda hafta sonu yayınlanacak olan dokunulmazlık oyunu çekimleri öncesinde Acun Ilıcalı ve ‘Survivor’ yarışmacıları, ellerinde Türk bayraklarıyla seyirci karşısına çıktı.

İSTİKLAL MARŞI’NI OKUDULAR

Bu yıl corona virüs nedeniyle tüm Türkiye bayram coşkusunu balkonlardan ve pencerelerinden İstiklal Marşı okuyarak yaşadı. Acun Ilıcalı da ‘Survivor’ yarışmacıları ve yapım ekibinin çocuklarıyla birlikte Dominik’ten yaptığı canlı yayınla, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusuna ortak oldu.

Ilıcalı, ‘Survivor 2020’ yarışmacılarıyla birlikte çocukları da bu coşkuya ortak ederek hep bir ağızdan İstiklal Marşı’mızı seslendirdi ve mesajlarını ülkemize iletti. Ilıcalı, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk sayesinde yaşadığımız bu günün değerinden bahsederken, mutluluklarını da dile getirdi.