HomeUncategorizedŞÜKRAN OVALI PARAMPARÇA’DAN AYRILDI MI?

ŞÜKRAN OVALI PARAMPARÇA’DAN AYRILDI MI?

ŞÜKRAN OVALI PARAMPARÇA’DAN AYRILDI MI?

Nurgül Yeşilçay'ın ayrılması üzerine "Paramparça" dizisine Ayşe karakteriyle dahil olan Şükran Ovalı, sezon finaliyle kadrodan ayrılacak.

Star TV ekranlarından ikinci sezonunu dolduran sevilen dizi "Paramparça" sezon finali yapmaya hazırlanıyor.

ŞÜKRAN OVALI DA DİZİDEN AYRILDI

Çekimleri tamamlanan sezon finalinin ardından dizide sürpriz bir ayrılık yaşandı. Diziye Nurgül Yeşilçay'ın ayrılığının ardından dahil olan Şükran Ovalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla kadrodan ayrıldığını duyurdu.

AYRILIĞINI INSTAGRAM'DAN DUYURDU

Ovalı'nın paylaşımına çok sayıda seveni yorum yağdırdı. Dizi ekibine ve izleyicilere teşekkür eden güzel oyuncu vedasını şu sözlerle duyurdu;

"Güzel ekip öncelikle canım olan, her gördüğümde gülümsediğim hocam Altan Dönmez'e ve onun eşliğindeki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum. Şeref Meselesi'nden sonra sanki kaldığımız yerden devam ediyormuşuzcasına, her sabah sizi görmek benim için mutluluktu. Ve tabii ki tüm oyuncu arkadaşlarım; canım Erkan'a, Ebru'ya, setin en gençleri ve bir o kadar başarılıları; Alina'ya, Leyla'ya, Burak'a ve çok kıymetli Hümeyra'ya Barış'a herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum .Çok büyük keyif aldığım Ayşe karakterinin yolculuğu buraya kadardı ve bu yolculuğunda ona benim hayat vermemi isteyen yapım şirketimiz Endomel'e ayrıca teşekkür ederim.Seneye Paramparça bu çok güzel ekiple yoluna devam edecek kalpten başarılar dilerim. Görüşmek üzere."