HomeUncategorizedSTYLE FASHION LIFE’TA JACKIE ARDITTY RÜZGARI

STYLE FASHION LIFE’TA JACKIE ARDITTY RÜZGARI

STYLE FASHION LIFE’TA JACKIE ARDITTY RÜZGARI

Dünyaca ünlü yüzlerce markayı aynı çatı altında toplayan, kalite ve lüksü uygun fiyatlarla sunarak Türkiye’deki outlet sistemine yeni bir soluk kazandıran Style Fashion Outlet, hayatın her alanında yer alan girişimi Style Fashion Life ile modadan sanata önemli etkinlik ve organizasyonlara imza atıyor.

MT Marka ve Style Fashion Outlet yönetim kurulu üyeleri Zeynep Aşkın Korkmaz ve Mine Tozlu’nun hayata geçirdiği Style Fashion Life, yeni yılın ilk günlerinde değerli ressam Jackie Arditty’nin sergisine ev sahipliği yapıyor. Ressamın Galata Kulesi’nden Camiler’e, Kız Kulesi’nden Boğaz’a İstanbul’un mimarisini ve siluetini akrilik karışık teknikle renklendirdiği sergisi 29 Aralık itibariyle Nispetiye On, Style Fashion Outlet mağazasında sanatseverleri bekliyor.
Daha önce de ressam Sim Atak’ın eserlerini mağazalarında sergileyerek tabloların sadece galerilerde görülebileceği tabusunu yıkan Style Fashion Life, yeni projeleriyle oldukça ses getirmeyi hedefliyor.

Ressam Hakkında; İlk kişisel sergisini 11 yaşında açan ve Türkiye’de ‘’ Harika Çocuklar Kanunu’’ndan yararlanan ender sanatçılardan Jackie Arditty, başta Fransa olmak üzere sayısız ulusal ve uluslar arası sergiye katılmıştır. UNICEF’ in de içinde bulunduğu 10’dan fazla ödüle sahip olan ressamın eserleri seçkin müze ve koleksiyonlarda sergilenmektedir.