HomeUncategorizedSTARLIFE HANIM KÖYLÜ DİZİ SETİNE KONUK OLDU

STARLIFE HANIM KÖYLÜ DİZİ SETİNE KONUK OLDU

STARLIFE HANIM KÖYLÜ DİZİ SETİNE KONUK OLDU

Starlife ekibi başrollerinde Yusuf Çim, Gülsüm Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu ve Mert Türkoğlu gibi ünlü isimlerin yer aldığı Star'ın yeni dizisi Hanım Köylü setine konuk oldu.

İlk bölümünü galasını birlikte izleyen Hanım Köylü oyuncuları 'Çok heyecanlı olduklarını ama çok iyi bir iş çıkarttıklarını' söyledi.

EKİBİN HEYECANI DORUKTA

Dizinin Ferit'i Yusuf Çim 'Set çok eğlenceli geçiyor. Usta oyuncularımız var aramızda onları bize çok yardımcı oluyor. Marmaris halkına da buradan teşekkür ediyorum.Setimizi ziaret ediyorlar birlikte vakit geçiriyoruz. Her şey çok mükemmel 'dedi.

Bulgar güzeli Gülsüm İlhan Ali ise 'Dizimizin konusu biraz masalsı. Kadınların hayal ettiği gibi her şey.Bol kahkahalı bir dizi oldu' dedi.

Hanım Köylü setinden çok özel görüntüler ve daha fazlası Pazar saat 10:00'da Starlife'ta

İşte Hanım Köylü Dizisinin Konusu:

Ferit, Amerika’daki eğitimini tamamlayıp, İstanbul’a döndüğünde babasının işlerinin çok kötü  olduğunu öğrenir. İşleri düzeltmenin tek çaresi  Ferit’in babasının yıllar önce babasıyla kavga edip bir daha da dönmediği köyündeki babadan kalma malları satmasıdır. Ancak  bu mallar  yıllar önce babasının yanında çalışan Kahya Düzgün tarafından kullanılmaktadır.

Ferit’in erkek kardeşi Cüneyt  internetten kızlarla yazışmaktadır. Çok beğendiği ancak kendisine göre büyük olan bir kıza, abisi Ferit’in fotoğrafını yollar.  Ferit,  kızın fotoğrafını görünce,  aşık olur.   Bu kız  Fikri’nin babasından kalma köydeki tarlalara bakan Düzgün’ün büyük kızı İlkgün’den başkası değildir.

Hanım Köylü her Cumartesi 20:00'de Star'da