HomeMagazinSİNEM KOBAL’IN FİT HALİNE BEĞENİ YAĞDI

SİNEM KOBAL’IN FİT HALİNE BEĞENİ YAĞDI

SİNEM KOBAL’IN FİT HALİNE BEĞENİ YAĞDI

Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu evliliklerini kızları Lalin ile taçlandıran Sinem Kobal, spor tarzını konuşturduğu yeni pozlarıyla sosyal medyada ilgi gördü. Doğum sonrası verdiği kilolar ile oldukça fit görünen ünlü oyuncu, spor şıklığıyla beğeni topladı.

Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında hayatını birleştiren güzel oyuncu Sinem Kobal geçtiğimiz aylarda anne olmuştu. Mutlu evliliklerini çocukla taçlandıran Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti kızlarına Lalin ismini vermişlerdi.

Sinem Kobal, kısa sürede verdiği doğum kiloları ile dikkat çekerken, sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Instagram hesabında 5 milyon 800 bin takipçisi bulunan ünlü oyuncu, spor şıklığını konuşturduğu yeni fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu. Doğum sonrası verdiği kilolar ile dikkat çeken Sinem Kobal’ın eskisinden daha fit olması ise dikkatlerden kaçmadı.

ONLINE SPOR DERSİ ALDI
Kızı Lalin’i kucağına aldıktan sonra emzirme eğitimleri de alan oyuncu, fazla kilolarından kurtulmak için de online spor derslere başladı.