HomeMagazinSİNEM KOBAL HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI!

SİNEM KOBAL HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI!

SİNEM KOBAL HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI!

Uzun süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Sinem Kobal, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla ‘yeni bir projeye mi başlıyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

Kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile 3 yıldır mutlu bir evlilik sürdüren Sinem Kobal, şu sıralar eşi ile birlikte Marmaris’te tatil yapıyor. Önceki gün botla denize açılan çift, magazin gazetecilerinin objektifine yansımıştı. Uzun süredir, herhangi bir proje ile ekrana gelmeyen güzel oyuncu, reklam filmlerine rol alarak hayranlarının karşısına çıkıyor.

Sevenlerinin yeni bir proje ile karşılarına çıkması için baskı yaptığı Kobal, içine süren bir teklif olmadığını söylüyordu. Bugün Instagram hesabından set karavanından inerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu, takipçilerini heyecanlandırdı. Paylaşıma “Sette” notunu düşen Kobal, takipçilerini ikiye böldü. Kimi takipçileri oyuncunun yeni bir proje ile ekrana geleceğini düşünürken, kimi takipçileri ise güzel oyuncunun reklam filmi çekimlerinde olduğunu düşündüğünü yazdı.