HomeUncategorizedSİNEM KENAN’A SÖZÜNÜ DİNLETEMEDİ

SİNEM KENAN’A SÖZÜNÜ DİNLETEMEDİ

SİNEM KENAN’A SÖZÜNÜ DİNLETEMEDİ

Hafta sonu Cunda'da gerçekleştirilen görkemli bir düğün ile dünya evine giren Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ı balayında görüntülendi.

Düğünün gerçekleştiği otele yakın bir alanda dostlarıyla birlikte denize giren çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Düğünün ardından yapılan after partide sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen ekipten kalanlar uyumanın aksine sabah 07:00’de soluğu kumsalda aldı. Düğüne katılan davetlerden bazıları sabah ilk uçakla İstanbul'a döndü.

Aralarında Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer, Özge Özpirinçci, Burak Yamantürk, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu çiftlerinin de bulunduğu birçok isim ise Cunda'da kalarak Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte tatile devam etti. Ekip hep beraber kahvaltı yaptı.

Sonrasında Özge Özpirinçci deniz kenarına giderek suyun soğukluğuna baktı. Suyu soğuk bulunca denize girmekten vazgeçildi. Bunun üzerine Kenan İmirzalıoğlu bir erkek arkadaşı ile birlikte denize girdi.

Öğle saatlerinde ekip yeniden denize girmek istedi. Bu kez suyu soğukluğunu Sinem Kobal ölçtü. Suyu soğuk bulunca eşini “Kenan soğuk girme” diye uyardı.

Fakat Kenan İmirzalıoğlu'na sözünü dinletemedi. İmirzalıoğlu suyun soğukluğuna aldırmadan denize daldı. Ona Rıza Kocaoğlu da eşlik etti. MİLLİYET