HomeMagazinSILA İLK KEZ KONUŞTU!

SILA İLK KEZ KONUŞTU!

SILA İLK KEZ KONUŞTU!

‘Hedda Gabler’ adlı tiyatro oyununun prömiyeri geçtiğimiz akşam yapıldı. Geceye birçok ünlü isim katılırken Sıla ve Hazer Amani çifti de oradaydı. Ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan Sıla, hakkındaki tüm iddialara yanıt verdi.

Geçtiğimiz haftalarda Hazer Amani ile dünyaevine giren Sıla, Demet Akalın’ı takibi bırakmıştı. Bu durum magazin gündemine bomba gibi düşerken, Sıla’nın bu kararının arkasında eşinin olduğu konuşulmuştu.

‘2. Sayfa’ya bağlanarak Sıla’yı çok sevdiğini ve bu durumun bir şeyi değiştirmeyeceğini dile getiren Akalın, neden böyle bir durum yaşadığını anlamadığını açıklamıştı.

Konuyla ilgili sessiz kalan Sıla ise iddialara ilk kez yanıt verdi.

Muhabirlerin Demet Akalın’ı takipten bıraktığını hatırlattığı Sıla, “Oralara hiç girmeyin. Teknolojinin gazabına uğradım. Birçok kişiyi takipten çıktım ve hala uğraşıyorum. Düzeltmek için uğraşıyorum. Benim sevgim sosyal medya ile ölçülemez” dedi.

Öte yandan hamile olduğu bu nedenle sürpriz bir şekilde evlendiği söylenen Sıla, çıkan bebek haberlerini; “Benim çocuk stüdyoda arkadaşlar. Yeni şarkılar yapıyorum, bebeğim onlar” diyerek yalanladı.