HomeMedyaŞEYMA SUBAŞI: PERİ MASALINI YAŞAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!

ŞEYMA SUBAŞI: PERİ MASALINI YAŞAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!

ŞEYMA SUBAŞI: PERİ MASALINI YAŞAMAK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, son olarak kendisine pahalı bir Anneler Günü jesti yapan Mısırlı milyarder sevgilisi Alsaloussi ile evleneceğini açıklamıştı. Mohammed Alsaloussi ile dünya turuna çıkan Subaşı, Instagram paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Bali, Dubai ve son olarak da Ibiza’ya giden Subaşı’nın romantik pozları dikkat çekti.
Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleneceğini açıklamış ve düğün davetiyesini paylaşmıştı. Bali tatilinden sonra Dubai’ye giden Subaşı, sevgilisinin ailesiyle de tanışmıştı.
Evlilik hazırlığı yapan Şeyma Subaşı, sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte bu defa soluğu, İspanya’nın dünyaca ünlü turizm merkezi Ibiza’da aldı. Kumsal kenarında ateş yakan çift, birbirine sarıldığı anları Instagram’dan yayınladı.
Subaşı paylaşımına “Seninle olacak her şey için çok heyecanlıyım. Seninle bir peri masalı yaşamak için sabırsızlanıyorum aşkım. Her şey mükemmel olacak. Kalbimin derinliklerinde hissediyorum” notunu yazdı. Kısa sürede binlerce beğeni alan fotoğraflara çok sayıda da tebrik mesajları yazıldı.