HomeMedyaŞEYMA SUBAŞI: ÇOK ŞEY FEDA ETTİM!

ŞEYMA SUBAŞI: ÇOK ŞEY FEDA ETTİM!

ŞEYMA SUBAŞI: ÇOK ŞEY FEDA ETTİM!

Son dönemde Miami’de aldığı evle magazin gündeminden düşmeyen Şeyma Subaşı, yaptığı son paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. “O kadın olabilmek için çok şey feda ettim” diyen Subaşı’nın gönderisine binlerce yorum geldi.

Şeyma Subaşı, TV8’in patronu Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra Miami’deki eski evinden de olmuştu.

Ünlü yapımcıdan boşandıktan sonra Miami’deki yerleşik hayatından olan sosyal medya fenomeninin, alıştığı hayatına dönüş için flaş bir hamlede bulunduğu iddia edildi.

Miami’yi çok sevdiğini her fırsatta dile getiren 30 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, oradan bir ev satın aldığı konuşuluyor.

Şu sıralar Miami’deki evinde vakit geçiren Şeyma Subaşı, oradan yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Şeyma Subaşı mesajında şunları söyledi; “Ben güçlü bir kadınım. Hayatımda beni vuran her şeyi kendi başıma hallettim. Uyumak için ağladım. Kendimi topladım ve gözyaşlarımı sildim. Beni kıran şeylerle büyüdüm. Gün geçtikçe güçleniyorum ve bunun için ALLAH’a teşekkür etmeliyim.”

“Hikayemi bilmiyorsun, o kadın olmak için çok şey feda ettim ve şimdi bağımsızım, güçlüyüm, güçlü bir anneyim!” diyen Subaşı sözlerini şöyle sonlandırdı; “Olumlu bir hayat yaşamak, kendi tarzım! Bunu yeni takipçilerime söylüyorum; burada sadece iyi hisler göreceksiniz. Nazar Değmesin.”