HomeGece hayatiŞEVVAL SAM: GÜNDE EN AZ 30 KİŞİ SORUYOR!

ŞEVVAL SAM: GÜNDE EN AZ 30 KİŞİ SORUYOR!

ŞEVVAL SAM: GÜNDE EN AZ 30 KİŞİ SORUYOR!

Şarkıcı ve oyuncu Şevval Sam, önceki gün Yeniköy’de görüntülendi. Mutfak alışverişi yapan Şevval Sam, aracına bineceği sırada gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Annesi Leman Sam’ın (69) kendine aldığı ilk arabasını kullanan Şevval Sam (47), üretici firmanın arabasını tekrardan alıp dizayn edeceğini açıkladı.
“BÖYLE SATILABİLECEK BİR ARABA DEĞİL”
Ünlü oyuncu, “Beni son zamanlarda çok mutlu eden gelişme bu oldu. Çünkü 30 yıldır annem o arabayı kullanıyor. Bayandan az kullanılmış bir araba. Günde en az 30 kişi ‘satıyor musunuz’ diye soruyordu. Fakat hem hatıralarımızın olması, hem de klasik bir model olması itibariyle arabaya büyük bir hayranlık duyuyordum” şeklinde konuştu.
“Benim ilk arabam da onun başka bir modeliydi. Kullanımı falan çok zevklidir, inanılmaz. O böyle satılabilecek bir araba değil. Herkese de güvenemezdim yaptırmak için. Çünkü başıma çok kötü hadiseler de geldi yaptırmak için. Başka araçlarımda içerisinden parça aldılar, sahte taktılar. ‘Markanın kendisi kabul ederse onlar yaparlar’ dedim. Bir araya gelip iş birliğine karar verdik.”
Arabayı teslim ettiğini söyleyen Şevval Sam, “Kapanma bitsin, önümüzdeki günlerde serviste başlayacaklar. Bakalım ne zaman, belki sonbahara biter” ifadelerini kullandı.
Milliyet / Umut Ünver