HomeMagazinSEVGİLİSİNE TAM DESTEK!

SEVGİLİSİNE TAM DESTEK!

SEVGİLİSİNE TAM DESTEK!

Demet Özdemir, geçtiğimiz ekim ayında 4 milyon TL’ye Zekeriyaköy’den ev almıştı. Özdemir’in iş temposu sebebiyle evindeki tadilatla sevgilisi Oğuzhan Koç’un ilgilendiği ortaya çıktı.

Demet Özdemir ile şarkıcı Oğuzhan Koç’un birlikteliği 2020’nin son günlerinde ortaya çıkmış Çeşme tatiliyle de belgelenmişti. İlk başlarda birlikteliklerini kameralardan uzakta yaşamayı tercih eden çift artık el ele geziyor.

Güzel oyuncu Demet Özdemir, hem aşk hayatıyla hem de iş hayatı ile magazin gündeminden düşmüyor. Özdemir, geçtiğimiz ekim ayında 4 milyon TL’ye Zekeriyaköy’den ev almıştı.

Geniş bir hayran kitlesi ve Instagram’da 12.5 milyon takipçisi olan Demet Özdemir’in evinin içini yapmak için sponsorların sıraya girdiği iddia edilmişti.

Oyuncu, yoğun set programı nedeniyle taşındığı evle ilgilenemeyince imdadına şarkıcı yetişti. Özdemir, tam yerleşemediği için de komşularının kendisine yemek götürdüğü öğrenildi.

Oğuzhan Koç’la aynı eve taşınacakları iddialarına, “Yok öyle bir şey. Hatta benim evim yapılırken, inşaat aşamasındayken Rıfat’la Yücel’in evinde kaldığım yazılmış. Rıfat’ın evinin nerede olduğunu bilmem. Aynı evde yaşamak gibi bir durum yok. Onu da sizin aracılığınızla söylemiş olayım” şeklinde yanıt vermişti. (Milliyet/Umut ÜNVER)