HomeMagazinSEVGİLİLERİN BODRUM KEYFİ

SEVGİLİLERİN BODRUM KEYFİ

SEVGİLİLERİN BODRUM KEYFİ

Uzun süredir aşk yaşayan Aras Bulut İynemli (29) ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Bige Önal (30), Bodrum tatiline çıktı. İynemli, kendilerini görüntüleyen gazetecileri çay içmeye davet etti.

Bodrum’daki Amanruya Otel’de konaklayan Aras Bulut İynemli-Bilge Önal çifti, önceki gün denizde görüntülendi.

Yakışıklı oyuncu, gazetecileri fark edince, önce şaşırdı ardından gülümsedi.

“GELİN, BİR ŞEYLER İÇELİM”
Meslektaşlarının aksine rahat tavırlar sergileyen İynemli, sevgilisini denizde bırakıp çıktı ve habercilere, “Gelin bir şeyler yiyip içelim” diye seslendi.

İynemli, kayaların üzerinden fotoğraf çekmeye çalışan muhabirlere, “İşiniz zor, dikkat edin. Gelin bari bir çay içelim” diyerek jest yaptı.Otel çalışanlarının fotoğraf alan gazetecilere doğru koştuğunu gören oyuncunun, otel sahibine, “Sakın onlara kötü davranmayın. Lütfen rica ediyorum. Onlar işlerini yapıyor” demesi dikkat çekti.

Aras Bulut İynemli, Torba’daki 5 yıldızlı otelde bir hafta konaklamak için mini bir servet harcadı. Günlük fiyatı bin euro olan otelde 7 gün konaklayacak olan ünlü çift, toplam 7 bin euro (yaklaşık 54 bin TL) ödedi.

Yeni sezon çekimleri başlamadan önce enerji depolayan Aras Bulut İynemli ve sevgilisi Bige Önal’ın, tatilin ardından İstanbul’a dönerek, dizi çekimlerine başlayacağı öğrenildi.

GELİN, BİR ŞEYLER İÇELİM

Milliyet