HomeTv dünyasi‘SEVGİLİ KOMŞUM’ GELİYOR

‘SEVGİLİ KOMŞUM’ GELİYOR

‘SEVGİLİ KOMŞUM’ GELİYOR

Yapımcılığını TN Yapım Tanay Abbasoğlu’nun, yönetmenliğini ise A. Taner Elhan’ın üstlendiği ‘Sevgili Komşum’ filmi seyircinin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

5 Ekim’de sinemalarda olacak ‘Sevgili Komşum’ filminin senaryosu Onur Ünlü ve Selcan Özgür’e ait. Afiş ve fragmanı da hazır olan filmin oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Sezin Akbaşoğulları, Selim Bayraktar, Erkan Can, Emre Altuğ, Serap Matyaş, Ozan Bilen ve Ayşen Gruda bulunuyor.

FİLMİN KONUSU

Orta halli bir muhitte, orta halli komşuların yaşadığı bir apartman ne kadar şaşırtıcı olabilir? Şale Apartmanı’nın milyonlarca apartman gibi herkesin sevdiği bir kapıcısı (Erkan Can), mahallenin kedilerinin sevgilisi bir yaşlı teyzesi (Ayşen Gruda) var. 3. kata taşınan çiftin (Sezin Akbaşoğulları-Selim Bayraktar) mutlu evliliklerine de neredeyse komşuların nazarı değecek! Karşı komşuları (Serap Matyaş), her fırsatta bu çiftin evini kapı deliğinden gözetliyor. Günlerden bir gün, önce genç kadın acilen hastaneye kaldırılıyor! Ardından apartmana bir başka genç kadın (Selin Şekerci) geliyor. Sonra sürekli gelip giden bir doktor (Emre Altuğ) hikayeye dahil oluyor.