HomeUncategorizedSERENAY SARIKAYA’DAN HAYRANLARINA MEKTUP!

SERENAY SARIKAYA’DAN HAYRANLARINA MEKTUP!

SERENAY SARIKAYA’DAN HAYRANLARINA MEKTUP!

Serenay Sarıkaya'dan mektup! "Sizi seviyorum"
‘İkimizin Yerine’ filmi ile beyaz perde de boy gösteren Serenay Sarıkaya; hayranlarına sosyal medyadan mektup yazdı.

Serenay Sarıkaya; ‘Yolu sevgide birleşen, salonları dolup taşıran, doyamayıp bir daha giden, desteklerini, güzel yorumlarını esirgemeyen, bana ilk filmimde bu kadar eşsiz duygular yaşatan güzel insanlar.. Büyük harflerle, bağıra çağıra SİZİ SEVİYORUM. HEM DE ÇOK. İYİ Kİ VARSINIZ… Küçük bir teşekkür yazım var size; diyerek şu sözleri kaleme aldı.

“Bir rüyaydı bu öncesinde…

Bir filmde oynamak mı? Ben mi? Olur mu ki? Doğru işi seçmek çok önemliydi. En iyisi olsun istedim, çok bekledim. Ama ne yaparsan yap, hayat sen plan yaparken başına gelenlermiş. Ben değil filmim beni buldu denizlerin ötesinde ve değiştirdi tüm hayatımı. İşte seneler sonra hatırlayacağım bu. Gerçek bir film. İyi ki yapmışım diyeceğim. Ama beni daha çok etkileyen bir şey var ki, ne söylesem karşılığı olmaz gibi..

Çok şeyler anlatmak istiyorum. İçimi doldurup taşıran benimle aynı coşkuyu, heyecanı paylaşan sizlere sevgimin, aramızdaki bağın ne kadar kuvvetli olduğunu göstermek içi
Annem ben küçükken dünyada en kötüyü bile değiştirebilecek tek şeyin sevgi olduğunu söylemişti. Bakmayın, bunlar içi boş kavramlar değil, son zamanlarda çıtır çerez gibi kullanılıyor ama, çok daha derin.

Sevmek sadece birini sevmekte değil; kendini sevmek, yaşamayı sevmek, insanı, insanı sevmek öyle güçlü bir enerji ki bu bizi şiddetten, korkularımızdan, güçsüzlüklerimizden, yetersizliklerimizden, eksikliklerimizden arındıracak olan şey.

Yaşamayı anlamlı kılan şey.

Bir yanlışı düzeltircesine açmış “Çiçek'in” sevmesi gibi.

Görüyorum ki bu sevmeler karşılıksız değil. Her gün daha fazla büyütüyor, bizi yakınlaştırıyor.

Yolu sevgide birleşen, salonları dolup taşıran, doyamayıp bir daha giden, desteklerini, güzel yorumlarını esirgemeyen, bana ilk filmimde bu kadar eşsiz duygular yaşatan güzel insanlar..

Büyük harflerle, bağıra çağıra SİZİ SEVİYORUM.

Hem de çok, iyi ki varsınız!”