HomeUncategorizedSERENAY AŞKINI ANLATTI

SERENAY AŞKINI ANLATTI

SERENAY AŞKINI ANLATTI

Serenay Sarıkaya, InStyle dergisinin Mayıs sayısının konuğu oldu. Yaptığı her şey merak uyandıran oyuncu, son dönemde hayatına dair değişimleri anlattı.

İkimizin Yerine filmi için Amerika’dan İstanbul’a dönen Serenay Sarıkaya, film ile ilgili duygularını şöyle anlattı:

“Senaryoyu okuduğumda Amerika’daydım ve beni çok etkilemişti. Çok kısa bir sürede çekilip, bitirileceği söylendiği için ben de Türkiye’ye döndüm ve sette buldum kendimi. Sinema alanında ilk defa böyle bir karakteri göğüsledim. Kendime çok yakın buldum.

18 yaşındaki bir genç kızın, genç bir kadına dönüşmesiyle ilgili büyüme ve yol hikayesi aslında. Bu süreç bana bir şekilde dokunduğu için çok güzel hissettirdi.”

Oyuncu “10 yıl sonrasının hayalini kurduğunuzda kendinize neler eklemek istiyorsunuz?” sorusuna ise şu cevabı veriyor, “Benim amacım geçici bir popülarite yakalamak değil. Hayallerimi hep çok büyük tuttum.”

Kerem Bürsin’le ilişkisini ise şöyle tanımlıyor, “Kerem çok profesyonel bir insan. İkimiz de işi ve özel hayatı çok doğru ve güzel bir şekilde ayırabiliyoruz. Birbirimizi gerçekten daha iyi anlama, daha iyi tanıma fırsatımız oldu.”