HomeMagazinSerel Yereli “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz.”

Serel Yereli “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz.”

Serel Yereli “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz.”

Londra’da yaşayan oyuncu Serel Yereli, sosyal medya sayfasından yaptığı cesur paylaşımlar hakkında konuştu: “Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz.”

Bir dönem ekranlara gelen Bodrum Masalı isimli dizide ‘Alara’ karakterine hayat veren Serel Yereli, uzun süredir Londra’da yaşıyordu. Ailesini özlediğinden dolayı Türkiye’ye dönen Serel Yereli basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Oyunculuk kariyerini yarıda bırakarak şarkıcılığa yönelen Serel Yereli uzun süredir İngiltere’nin Londra şehrinde yaşıyor. Türkiye’ye tatile giden Serel Yereli, önceki gün Bebek’te amcasıyla birlikte bir mekanda görüntülendi. Karşısında basın mensuplarını gören Serel Yereli, hazırlıksız yakalandı. Serel Yereli, daha sonra kendisini görüntüleyen basın mensuplarının yanına gelerek ayak üstü sohbet etti.

Ailesini çok özlediği için Türkiye’ye döndüğünü söyleyen Serel Yereli, sosyal medya sayfasından yaptığı cesur paylaşımlar hakkında konuştu. Yereli sorular üzerine “Ben kafama göre takılıyorum. Özgürlüğün verdiği tembellik var. İnsanlar rahat olunabileceğini görsün diye de paylaşıyorum. Biz parkta güneş açınca kafamıza göre soyunuyoruz. Kimse kimseye müdahale etmiyor. Arkadaşlarıma umut oluyorum” dedi.

Serel Yereli açıklamasında oyunculuğa başlama sebebinin babasının ölümü sonrası yurt dışına gitmek için para kazanmak olduğunu da ifade etti.