HomeMagazinSERDAR ORTAÇ’TAN ‘EVLİLİK TEKLİFİ’ CEVABI!

SERDAR ORTAÇ’TAN ‘EVLİLİK TEKLİFİ’ CEVABI!

SERDAR ORTAÇ’TAN ‘EVLİLİK TEKLİFİ’ CEVABI!

Şarkıcı Serdar Ortaç ve sevgilisiSeçil Gür, Yelda Kırçuval’ın Instagram canlı yayınına konuk oldu. Hayranları tarafından canlı yayında evlenme teklifi etmesi istenen 50 yaşındaki popçudan cevap gecikmedi.

Gülşen ve Sezen Aksu gibi isimlere benzetilmesiyle ilgili konuşan Seçil Gür, “Gülşen’i çok sever ve kalemini çok başarılı bulurum. Sezen Aksu’ya da benzetilmekten şeref duyuyorum tabii ki. Benim için inanılmaz iyi bir şey. Ama ben devamlı birilerine benzetiliyorum. Nedense Seçil olarak kabul görmedim” şeklinde konuşru.

“Ajda Pekkan’a da çok benzetiliyorum” diyen Gür, “Bunlar gerçekten güzel isimler. Ama son çıkardığım şarkımı Aleyna Tilki’ye benzetmişler. O bana benzeyebilir doğru ama ben ona benzeyemem” ifadelerini kullandı.

Seçil Gür, Yelda Kırçuval’ın “Siz ayrıldıktan sonra Serdar’la bir yayın yapmıştım çok mutsuzdu, karamsardı şimdi ise gözleri ışıldıyor. Evlilik düşünüyor musunuz? sorusuna yanıt verdi.

“BEŞ YIL SONRAMIZI DÜŞÜNÜYORUZ”
“O kadar çok seviyorum ki Serdar’ı. O da bunu hissediyor” diyen Gür sözlerine şöyle devam etti; “O da beni seviyor. Evlilikle ilgili konuşmuyoruz ama konuşurken beş yıl sonramızı birlikte nasıl yaşlanacağımızı düşünüyoruz. Allah nasip etsin tabii ki şu an çok mutluyuz.”

Serdar Ortaç ise “O kadar iyi gidiyor ki şu an. Zamanı gelince otomatik olarak ikimiz de aynı anda hissederiz diye düşünüyorum” dedi.

“EVLİLİK TEKLİFİ ÖZEL OLMALI”
Hayranları tarafından canlı yayında evlenme teklifi etmesi istenen Serdar Ortaç, “Bence zamanı değil çünkü onun da hazır olduğu günü ben hissederim. Seçil’in hazır olduğu gün tabii ki evlenmek isterim ama özel olmalı bu durum” cevabını verdi.

Yeni projelerinden bahseden Seçil Gür, “Ya yaşarken başaracağım ya da öldükten sonra efsane olacağım, buna inanıyorum. Çünkü üretiyorum. Sekiz adet single parçam var. İçlerinde Serdar’la yapacağımız düetler de var. Şarkıların aranjelerini de Serdar yapacak” dedi. Ayrıca Seçil Gür, arabesk yapmayı düşündüğünü belirtti.