HomeUncategorizedSERDAR ORTAÇ’TAN ÇARPICI İTİRAF

SERDAR ORTAÇ’TAN ÇARPICI İTİRAF

SERDAR ORTAÇ’TAN ÇARPICI İTİRAF

Serdar Ortaç kendisinden 23 yaş küçük eşi Chloe ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Ünlü şarkıcı eşinin kendisiyle parası için evlendiği yönündeki dedikoduları bakın nasıl yalanladı.

Serdar Ortaç, 2014 yılında evlendiği manken eşi Chloe hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 47 yaşındaki Ortaç, kendisinden 23 yaş küçük eşi Chloe hakkında şu açıklamaları yaptı:

"Karımı bırakmam"

Param bitmeyecek diye bir şey yok. Bana kalsa az parayla ömür boyu yaşarım. Ama olmaz, yapamayız. Sorumluluklarım var.'Son 4 yıldır mutluyum. Geç evlendim, ama sevdiğim kadını buldum.Boşanacağımıza dair dedikodular yalan. Karımı bırakmam. Bazen şu MS hastalığı neden beni buldu diye düşünüyorum. Demek ki bir hata yapmışım. Allah sebepsiz yere hastalık vermez. Belki bana 'Kendine gel' demiş olabilir.

"Param için gelmedi"

'Benim hanım geceleri çıkmak istiyor. Kulüplere götürüyorum. Yanında olmak istiyorum ama çabuk yoruluyorum. Arkadaşları ile gidince de aklım kalıyor.Chloe'nin bana param için geldiğini hiç sanmam. Ben o kadar çirkin bir adam mıyım? 'Güzel bir kız. Serdar'da ne buluyor diyorsanız, ben de bakılacak bir herifim yani.'

Karımı nikahtan önce gizlice testten geçirdim. Bir mağazaya girmiştik, marka bir çantayı almasını istedim. Almadı, aynısının ucuzunu buldu. Bu kadar sene paramı yemedi. Bundan sonra yese ne olur? Ben öldükten sonra param ona kalsın.