HomeMagazinSERDAR ORTAÇ: EVLİLİK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

SERDAR ORTAÇ: EVLİLİK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

SERDAR ORTAÇ: EVLİLİK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ

Marmaris’te sahne alan şarkıcı Serdar Ortaç, hayranlarına parmağındaki yüzüğü göstererek, “Evlilik dünyanın en güzel şeyi” dedi.

Serdar Ortaç, AK Parti Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı’nın düzenlediği mitingin ardından sahne aldı. Ortaç yaklaşık bir saat sahnede kaldı. Sahnede Ortaç’a iki dansçı eşlik etti. Neşeli olduğu gözlenen şarkıcı, hayranlarıyla uzun süre sohbet etti.

Parmağındaki evlilik yüzüğünü gösterip evliliğin dünyanın en güzel şeyi olduğunu belirten Ortaç, “Çok merak ediyorum, kaç kişi evli aramızda? İyi halt ettin abi, aferin çok iyi yaptın. Şaka bir yana arkadaşlar, evlilik dünyanın en güzel şeyi. O yüzden bundan sonra kimseye ‘sevgilim’, ‘canım’, ‘bir tanem’ demek yok. Sadece eşinize o kadar, kimse başkasına ‘canım’, ‘cicim’, ‘balım’ demesin” ifadelerini kullandı.

Seyirciyle sohbetinde annesinin bir sözünü paylaşan Ortaç, “Maalesef abla ben de sarışın bir hanımla evlendim. Annemin bir lafı var, ‘Türkiye’nin en güzel kadınları hep esmer olur, sarışınlarla işin olmasın’ diyor. Ben demiyorum, annem diyor” ifadelerini kullandı.