HomeMagazinSerdar Ortaç: “Aman O Konuyu Hiç Açmayın”

Serdar Ortaç: “Aman O Konuyu Hiç Açmayın”

Serdar Ortaç: “Aman O Konuyu Hiç Açmayın”

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri önceki akşam Serdar Ortaç’ı ağırladı. Konserde Ortaç hem şarkılar söyledi hem de hayranlarıyla sohbet etti. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serdar Ortaç, aşk dedikodularıyla ilgili gelen sorulara “Aşk varsa yolla” diyerek, esprili bir yanıt verdi.

Serdar Ortaç- Kuruçeşme Açıkhava Konseri

“ANNEMİ DİNLEMEDİM EVDE KALDIM”
Annesinin “Sarışınlardan uzak dur” sözleri hatırlatılınca Ortaç, “Annem esmerlerden seçmemi istemişti. Annem hep öyle söylüyor. Annemi dinlemedim evde kaldım” diyerek herkesi güldürdü. Geçtiğimiz hafta Bodrum’da sahneye çıkan sanatçı, izleyicilerin arasında bulunan sarışın misafiriyle “abla” diye seslenmiş ve “Annem bana esmerlerden şaşma demiştir” diyerek ayrıldığı eşi Chloe Loughnan ve eski sevgilisi Seçil Gür’e gönderme yapmıştı.

“AMAN O KONUYU HİÇ AÇMAYIN”
Şarkıcı, “Serdar bey Beşiktaş’la aranız nasıl? Düzelttiniz mi?” sorusu üzerine, “Aman beyler o konuyu hiç açmayın ama affettiler beni çok şükür” diye konuştu. Serdar Ortaç, Adana’da sahne aldığı mekanda Beşiktaş-Adana Demirspor maçından bahsederken hakaret içeren ifadeleri nedeniyle tepki çekmişti. Ünlü şarkıcı, sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile siyah-beyazlı camiadan özür dilemişti.

Mehmet Ail Erbil’in klibinde oynadığı sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ı taciz ettiği iddialarıyla ilgili konuştu.

“MEHMET ALİ YAPMAZ”
Mehmet Ali Erbil yakın arkadaşınız, hakkında taciz olayları çıktı. Haberleri takip edebildiniz mi?” sorusuna ise Ortaç, “Bakamadım ama Mehmet yapmaz, valla şaşırdım kaldım. Öyle tahmin ediyorum ” diye konuştu.

‘Karpuz’ isimli şarkısı ile popüler olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay (29), gönderdiği ses kayıtları ve Instagram mesajlarıyla kendisini taciz ettiğini belirttiği Mehmet Ali Erbil hakkında iki ay süreyle tedbir kararı aldırmıştı. Çağlayan Adliyesi’nden çıkarken açıklama yapan şarkıcı, “Erbil’in asistanı gizli numaradan arayarak 50 bin TL teklif etti. Zaten yaptıklarının suçunu da asistanına ve menajerine atmaya çalıştı ama ses kayıtlarını da mı asistanı attı?” demişti. Mehmet Ali Erbil ise reklam için kullanıldığını belirterek, “Video çekmiş bana ‘köpek’ diyor. Bunun hesabını verecek. Ben mesaj atmadım. Gençlere destek olmak için klibinde oynadım. Amacı belli. Asistanım ‘Bu kız sizi kullanacak’ diye beni uyardı. Adalet önünde hesaplaşacağız” ifadelerini kullanmıştı.

Serdar Ortaç

Ortaç daha sonra Kuruçeşme Açıkhava’daki konserine “Mesafe” şarkısı söyleyerek başladı. “Karabiberim, Ben Adam Olmam, Sana Değmez, Poşet” gibi birçok hit şarkısını seslendiren Ortaç, konser boyunca hayranlarını hem şarkılarıyla eğlendirdi hem de ara ara yaptığı samimi sohbetiyle güldürdü. Yaklaşık iki saat boyunca sahnede kalan Serdar Ortaç, performansıyla seyircisine unutulmaz bir gece yaşattı.