HomeMagazin‘SENİN MUCİZEN’ SELÇUK YÖNTEM’LE İLE BAŞLIYOR!

‘SENİN MUCİZEN’ SELÇUK YÖNTEM’LE İLE BAŞLIYOR!

‘SENİN MUCİZEN’ SELÇUK YÖNTEM’LE İLE BAŞLIYOR!

Dünya devi A+E’nin ünlü ve ödüllü kanalı “Lifetime TV” Türkiye’de Nisan 2016’da başlayan yayın hayatına yeni sezonda tüm hızıyla devam ediyor. Kısa sürede ekranların fenomen programı haline gelen Senin Mucizen, başarılı iş insanı ve MCD Medya Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde kadınlara umut olmaya ve ilham vermeye devam ediyor.

Pazar günleri saat 17:45’de yayınlanacak olan programın İlk konuğu tiyatro ve sinema dünyasının değerli ismi Selçuk Yöntem. Geçtiğimiz sezon başlayan Senin Mucizen programı, ağırladığı konuklar ve konukların samimi açıklamalarıyla kısa sürede ekranların fenomen programı haline gelmişti. MCD Medya ve Lifetime Türkiye Başkanı Esra Oflaz Güvenkaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen Senin Mucizen’e; Ajda Pekkan, İdil Biret, Serra Yılmaz ve Şebnem Bozoklu gibi sanat dünyasının başarılı isimleri konuk olmuştu. Ünlü isimler bugüne kadar açıklamadığı iş ve özel hayatlarına dair birçok konuyu ilk kez Lifetime TV ekranlarında açıklamış; acılarını, kırılma noktalarını ve sonrasında ortaya çıkan mucizeleri Esra Oflaz Güvenkaya’ya anlatmıştı.

Ünlülerin çarpıcı açıklamalarıyla magazin gündeminin ilk sırasına oturan, yaz döneminde ekran yolculuğuna ara veren #seninmucizen’in ilk konuğu usta sanatçı Selçuk Yöntem olacak. Ekranın karizmatik yüzü Yöntem’in; evliliklerini, tiyatroya başlama sürecini, kızıyla olan ilişkisini ve hayatının kırılma noktalarını Esra Oflaz Güvenkaya’ya anlattığı program yeni bölümleriyle izleyecilere ilham kaynağı olmaya devam edecek. #seninmucizen 18 Kasım Pazar günü saat 17:45’ de Lifetime TV’de.