HomeTv dünyasiSENİ ÇOK BEKLEDİM’İN OYUNCU KADROSUNA SÜRPRİZ İSİM!

SENİ ÇOK BEKLEDİM’İN OYUNCU KADROSUNA SÜRPRİZ İSİM!

SENİ ÇOK BEKLEDİM’İN OYUNCU KADROSUNA SÜRPRİZ İSİM!

Skala Yapım ve DNZ Film imzalı, başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu paylaştığı Cuma akşamlarının beğenilen dizisi Seni Çok Bekledim’de tempo yükseliyor.

Heyecan ve aksiyon dolu sahnelerin her bölümde arttığı dizide bu hafta mesleğinde tuttuğunu koparan, ‘demir leblebi’ diye de anılan Savcı Pınar rolü ile Hande Oktan’ı izleyeceğiz.

‘DEMİR LEBLEBİ’ LAKAPLI ‘SAVCI PINAR’

Demir Leblebi’ lakaplı ‘Savcı Pınar’ rolü ile diziye girecek olan başarılı oyuncu Hande Oktan, seyirciyi heyecan dolu bir serüvenin de içine sokacak.

Son derece güçlü karakterde, zeki, ciddi ve sert üslubuyla güzel bir kadın olan Pınar Erten, (Hande Oktan) Zahide’nin şüpheli ölümüyle ilgili gelişen süreçte Cemal’in bir şeyler gizlediğini anlayarak , Kadir’le de iş birliği halinde olayın üzerine gitme konusunda ısrarlı davranacak.

Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Hakan Ummak, Sibel Şişman, Gürkan Güzeyhuz, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç, Nihan Büyükağaç ve Damla Makar gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, her Cuma Star’da izleyici ile buluşuyor.