HomeMagazinSelin Yeninci’den dikkat çeken New York pozları

Selin Yeninci’den dikkat çeken New York pozları

Selin Yeninci’den dikkat çeken New York pozları

Başrollerinde Hilal Altınbilek, İbrahim Çelikkol, Furkan Palalı gibi ünlü oyuncuların yer aldığı ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova’daki rolüyle tanınan Selin Yeninci, New York’tan çekilen iddialı pozlarını Instagram’da paylaştı. Yeninci’nin paylaşımları büyük beğeni topladı.
Sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alan ‘Bir Zamanlar Çukurova’yla tanınan Selin Yeninci, bir süredir Amerika’da tatil yapıyor.

New York’tan karelerini takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncu, sırt dekolteli pozlarıyla beğeni topladı. Sosyal medyada paylaştığı iddialı pozlarla adından söz ettiren Yeninci’nin, Instagram’da 250 binden fazla takipçisi bulunuyor.

Atv’de yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’da ‘Saniye’ rolüyle izleyici karşısına çıkan Selin Yeninci, geçtiğimiz aylarda dizi çekimi için bulunduğu Adana’da koronavirüse yakalandı.

Sağlık durumunun kötüye gitmesi üzerine hastaneye kaldırılan 33 yaşındaki oyuncu, yoğun bakımda tedavi altına alındı. Şikayetleri düzelen Yeninci, 11 gün sonra hastaneden taburcu oldu.

Selin Yeninci, Instagram hesabından şu mesajı yayınladı: “Ben taburcu oldum. Yoğun bakım sonrası önerilen beş günlük karantinaya girdim bile. Dünyalar güzeli annem duyduğu an Adana’ya geldi. Biricik kardeşimle haftalardır uyumuyorlar. Her şeyimle yakından ilgileniyorlar. Şimdi çok mutlu ama yorgunlar. Size çok selam söylüyorlar…”

“Benim canım dostlarım, büyüklerim, güzel kardeşlerim, tanıdıklarım, bir kez gördüğüm halde her gün duasını aldıklarım. İnsanın kendi için iyi şeyler dilemeye nefesinin olmadığı zamanlarda öyle bir geldiniz tazelediniz ki ortalığı. Arayan, soran, dua eden, mesaj yazan, güzel dilekleriyle her gün yanımda olan , her gün hastaneye gelen, hediyeler, nazarlıklar yollayan tüm güzel yürekli güzel bakışlı siz güzel dostlarıma çok teşekkür ederim.”

” Her kötü anımda geldiniz tazelediniz ortalığı. Güzel ellerinizi sırtıma koydunuz. Çok şükür…İyi ki varsınız. Bana çok güzel vitaminler, moraller verdiniz. Bundan sonra benim de elim sizin sırtınızda. Sizin için de ben varım , her zaman…”

“Şu an hastanede yatan, sağlık sorunu olan, çareli çaresiz hastalıklarla savaşan herkese acil şifalar diliyorum. Hasta yakınlarına da saygılarımı sevgilerimi yolluyorum. Artık her gün ben de duacınızım…”

“Ellerinizden, gözlerinizden öpüyor, tek tek sarılıyorum. Güzeli, sağlığı, iyiliği çoğaltmak için verdiğiniz çaba büyük ders oldu. Birlikte geçireceğimiz yıllar için sabırsızlanıyorum. Büyük hayranınızım.”