HomeMagazinSelin Ciğerci Basketbocu Sevgilisi Metecan James Birsen mi?

Selin Ciğerci Basketbocu Sevgilisi Metecan James Birsen mi?

Selin Ciğerci Basketbocu Sevgilisi Metecan James Birsen mi?

2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile nikah masasına oturan Selin Ciğerci, geçtiğimiz ay boşanmıştı. 37 yaşındaki sosyal medya fenomeninin, kısa süre sonra yeniden aşık olduğu iddia edilmişti. Ciğerci de hakkında çıkan haberleri doğrulamıştı. Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ‘basketbolcu sevgili’ hakkında yeni bir iddia ortaya attı.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, futbolcu Gökhan Çıra’dan 10 Eylül’de anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı. Ciğerci’nin yeni bir aşka yelken açtığı ve sevgilisinin basketbolcu olduğu iddia edilmişti.

Aşk iddiasını doğrulayan Ciğerci şunları söylemişti:
“Evet doğru, geçen günlerde görmüşler bizi. Kendisi Türkiye’de yaşıyor ve buradaki bir takımda spor hayatını sürdürüyor…”

“Denilenler gibi aramızda ciddi bir şey yok. Deneme aşamasındayız. Belki olur belki olmaz, belki bir hafta sonra görüşmeyi sonlandırabiliriz. Şuan için birbirimizi tanıma evresindeyiz sadece. Ciddi bir birliktelik olmadığı için kendisinin ismini açıklamam etik olmaz.”

Ses sanatçısı Onur Akay’ın iddiasına göre; Selin Ciğerci, Fenerbahçe Beko’da forma giyen ve anne tarafından İrlandalı olan Türk basketbolcu Metecan James Birsen’le aşk yaşıyor. Akay, “Başarılı basketbolcunun kariyeri nedeniyle korktuğu bu ilişkiyi, iki taraf da yalanlayacak belki ama kaynağım çok sağlam ve eminim kısa sürede bu ikili basına yakalanacak” ifadelerini kullandı.