HomeMagazinSelen Görgüzel’in kızı İlknaz Bektaş’ın panik anları!

Selen Görgüzel’in kızı İlknaz Bektaş’ın panik anları!

Selen Görgüzel’in kızı İlknaz Bektaş’ın panik anları!

Selen Görgüzel’in 1997 yılında evlendiği ve 2003 yılında boşandığı ilk eşi Yılmaz Bektaş’tan olan kızı İlknaz, yanında erkek arkadaşı ile Bebek’te bir mekandan çıkarken görüntülendi. Patlayan flaşlar karşısında şok yaşayan Bektaş’ın arkadaşı mekana geri girerken; genç oyuncu da “Yanlış bir şey yazılmasını istemem. Sadece arkadaşım” dedi.

“SADECE ARKADAŞIM”
İlknaz Lauren Bektaş’ın yanındaki arkadaşı, kendisini mekana geri attı. Kendilerini görüntüleyen muhabirlerin yanına gelen genç oyuncu, “Arkadaşım biraz panik yaptı. Ama yanlış bir şey yazılmasını istemem. Sadece arkadaşım” dedi. Instagram hesabında yayınladığı kareler ile adından söz ettiren İlknaz Bektaş, taksiye binerek; evinin yolunu tuttu.


Öte yandan İlknaz Bektaş’ın adı geçtiğimiz aylarda Danla Bilic’in eski sevgilisi Poyraz Teoman ile aşk dedikodularına karışmıştı. Yaz başında oyunculuk eğitimini tamamladığını söyleyen İlknaz Bektaş, “Oyunculuk eğitimimi bitirdim, yavaş yavaş pişiyorum. Tabi ki yaşım daha çok geç ve çok çalışmam lazım bunu biliyorum” demişti.