HomeMagazinSEDA SAYAN, EZGİ EYÜBOĞLU’NDAN KİMLİĞİNİ İSTEDİ Mİ?

SEDA SAYAN, EZGİ EYÜBOĞLU’NDAN KİMLİĞİNİ İSTEDİ Mİ?

SEDA SAYAN, EZGİ EYÜBOĞLU’NDAN KİMLİĞİNİ İSTEDİ Mİ?

Gelinim Mutfak’ta programı ile yeniden ekranlara dönen Seda Sayan, verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ilişkisi hakkında konuşan Seda Sayan’a ‘Yeni tanıştığım kişilerden TC kimlik numarası isteyeceğim’ sözleri hatırlatılırken gelin adayından kimliğini isteyip istemediği sorusuna da yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Seda Sayan, Yemekteyiz programının ardından bir süredir ekranlara ara vermişti. Koronavirüs nedeniyle ekranlardan uzak kalmayı tercih ettiğini ifade eden Seda Sayan, Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfak’ta programı ile izleyenlerle buluştu. Hürriyet’e özel açıklamalarda bulunan Seda Sayan, Oğulcan Engin ve Ezgi Eyüboğlu ilişkisi hakkında da konuştu.

EZGİ EYÜBOĞLU’NDAN KİMLİK İSTEDİ Mİ?

Seda Sayan kendisine yöneltilen ‘Oğlunuz Oğulcan, Ezgi Eyüboğlu ile onayladığınız bir ilişki yaşıyor. Bir röportajınızda ‘Tanıştığım kişiden önce TC kimlik numarası istiyorum’ demiştiniz. Oğlunuza da ‘Al nüfus cüzdanını kızın’ dediniz mi?’ sorusuna ‘Onun gerçekten onayladığım, çok tatlı bir kız arkadaşı var ama yok, öyle bir şey demedim (Gülüyor). Ama olursa da çok mutlu olurum. Onların fikri, ikisinin kararı. Ben sınırlarına girmemeliyim, girmiyorum da ama beğeniyorum. Çok yakışıyorlar birbirlerine.’ yanıtını verdi.

‘BEN OĞLUMU HİÇ KISKANMADIM’

‘Önceki röportajlarınızda oğlunuzu kıskanacağınız, “tam bir kaynana” olacağınız şeklinde açıklamalarınız vardı. Ama böyle bir tavrınız yok şu anda. Bunu oğlunuzun aldığı kararlardan memnun olmanıza mı yoksa gelin adayınızı sevmenize mi borçlular?’ sorusuna yanıt veren Seda Sayan şu ifadeleri kullandı: ‘Bu zamanında verdiğim demeçlerden bir zaman sonra fikirlerimin değişmesiyle alakalı… ‘Ben oğlumu hiç kıskanmadım ya… Kendim de kimseyi kıskanmam, oğlumu da kıskanmıyorum. Oğlumun mutlu olması en önemlisi. Dediğim gibi belki de zamanla değişti bu kıskanma fikri. Bunu kendi değişimimle alakalı olarak görüyorum. Oğlum kimi seviyorsa benim için baş tacı odur. Onlar çok mutlu olsun isterim çünkü oğlumu seviyorum.’