HomeMagazinSeda Önder’i kızdıran yorum: Zoruna gidebilir!

Seda Önder’i kızdıran yorum: Zoruna gidebilir!

Seda Önder’i kızdıran yorum: Zoruna gidebilir!

Bir dönem Demet Akalın’ın vokalistliğini yapan şarkıcı Seda Önder, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafına yapılan yoruma karşılık verdi. Önder, bir takipçisinin “Giyin, süslen, poz ver. Başka iş yok!” şeklindeki mesajına “Senin bir yılda yapmaya çalıştığın ciroyu ben bir paylaşımla yapıyorum” diyerek sert çıktı.


Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından sık sık kesitler yayınlayan Seda Önder, kendisini eleştiren bir sosyal medya kullanıcısını yanıtsız bırakmadı.

İki çocuk annesi olan Önder, “Giyin, süslen, poz ver. Başka iş yok!” diyen takipçiye, “Senin boncuk yapıp satman gibi…” sözleriyle karşılık verdi.

“ZORUNA GİDEBİLİR!”
Seda Önder, daha sonra “Gerçekleri yazınca zoruna gitti tabii sen de haklısın” ifadelerini kullanan sosyal medya kullanıcısına karşı yazdıklarıyla gündem oldu.

Önder şu sözleri söyledi: Şimdi ben giyinip, süslenip fotoğrafı fotoğraf koyulacak yere koyuyorum. Ne yapayım senin için hazırlık kısmı falan da mı paylaşayım? Ayrıca evet işim o… Senin bir yılda yapmaya çalıştığın ciroyu ben bir paylaşımla falan yapıyorum! Zoruna gidebilir!

İKİ ÇOCUĞU VAR
Öte yandan 2016 yılında da İhsan Sapan ile dünyaevine giren ve mutlu bir evlilik sürdüren Seda Önder’in, Tanem Yade ve Beran adında iki çocuğu bulunuyor.

Bir dönem şarkıcı Demet Akalın’ın vokalisti olan Seda Önder, ‘Şaheser’ şarkısıyla adını geniş kitlelere duyurdu. Akalın’ın vokalistliğini yaptığı dönemde Seda Önder’in adı Alişan’la aşk dedikodularına karışmıştı.

Akalın, bir dönem Alişan’la aşk yaşdıktan sonra ayrılan vokalisti Önder’i işten çıkarmıştı. Ardından Seda Önder, Kıbrıs’ta bebeğini düşüren Akalın’a “Evet şükrettiğim bir şey var o da senden kurtulduğum için! Ben senin öğrencindim bana yutturamazsın! Hadi insanları kandırmaya devam et sen” deyince mahkemelik olmuştu.