HomeMagazinSEÇKİN PİRİLER’İN PANİK ANLARI!

SEÇKİN PİRİLER’İN PANİK ANLARI!

SEÇKİN PİRİLER’İN PANİK ANLARI!

Eski manken Seçkin Piriler, önceki gün Kuruçeşme sahilinde yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden 41 yaşındaki Piriler, çocuklarının babası Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural ile ilgili soruyu duyunca bakın nasıl tepki verdi!

Kuruçeşme’de görüntülenen Seçkin Piriler, pandemiden beri evden çıkmadığını belirterek, “Evdeyim, hava almak için çıktım. Uzun zamandır çıkmıyordum” diye konuştu.

“BÖYLE KONULARA GİRMEK İSTEMİYORUM”
Geçtiğimiz günlerde Seçkin Piriler’in çocukları Hakan ve Volkan’ın, babaları Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural ile iyi anlaşması dikkat çekmişti.

Gazetecilerin, çocuklarının; Kıvılcım Ural ile zaman geçirmesini sorması karşısında panik cevaplar veren Piriler, “Ben böyle konulara çok fazla girmek istemiyorum. 22 günlük tatil vardı. Haliyle babalarıyla birliktelerdi” dedi.

“BANA POZİTİF SORULAR SORUN”
Komşularıyla davalık olduğu konuşulan 41 yaşındaki eski manken, “Bunlar negatif sorular, pozitif bir gün bana pozitif sorun” sözleriyle tepki gösterdi.

“AŞK YOK”
“Hayatınızda aşk var mı?” sorusu üzerine Piriler, “Yok, direkt yok, çok net cevap veriyorum. Ayrıca ben yalnız değilim, iki tane oğlum var. Aşk yok” diyerek güldü.

AŞK YOK