HomeMagazin“SEÇİL’İN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI”

“SEÇİL’İN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI”

“SEÇİL’İN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI”

Şarkıcı Serdar Ortaç (50), sevgilisi Seçil Gür (34) ile Bebek’te objektiflere yansıdı.

Sevgilisinin koluna giren Ortaç, “Bakın karı koca olduk. Ben karı oldum koluna giriyorum. Niye diye sorun çünkü yürüyemiyorum” dedi.

CÜZDANINDAN 60 TL ÇIKTI
Çorap satan bir kadının “Karabiberim ne olur destek ol” demesi üzerine kahkaha atan Serdar Ortaç’ın cüzdanından 60 TL çıktı.

Ünlü şarkıcı, sevgilisi Gür 10 TL’yi uzatınca “Bu olmaz be ayıp, 50’yi vereyim daha çok dua eder” şeklinde konuştu.

Gazetecilerin sorularına yanıt veren çiftten Seçil Gür, en çok sevdiği Serdar Ortaç şarkısının ‘Ne Olur Gitme’ olduğunu belirterek, “Şarkısını seviyorum ama ayrılık döneminde söylemedi. Öyle bir dönem mi oldu biz unuttuk öyle bir şeyi” dedi.

“SEÇİL’İN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI”
Pandemi süresince çok şarkı bestelediğini dile getiren Serdar Ortaç, “Seçil’le beraber çok şarkı yazdık. Onu düşünerek çok şarkı yazdım. Seçil’in müthiş şarkıları var. Ayrılık döneminde bana şarkı yazmış adı ‘Ağzı Bozuk’, sözleri de şöyle: Senin benden gidesin var, ağzı bozuk yalanın var. Yalan söylemiştim zamanında, oradan takmış kafayı, ağzım hiç bozuk değildir. O yalan yüzünden öyle yazmış” ifadelerini kullandı.

Ortaç, “Çok güzel besteler, şarkılar var. Ben hoşlandım, sevdim, aşık oldum. Sonra içinden bir şey çıktı, canavar çıktı. Neler yazıyor ya şoke oldum. Biraz hasta kendisi” diyerek, eliyle deli işareti yaptı.

TELEFON ATIŞMASI
Şarkıları hakkında detay vermesini istemeyen Seçil Gür, nazardan çok korktuğunu söyledi. Bunun üzerine Ortaç, “Telefonunu versene” diyerek Gür’den telefonu alıp ekran resmini gösterdi. “Bakmayın bunun böyle olduğuna, manevi duyguları çok derin” açıklamasını yaptı.

Bir muhabirin “Telefonlarınızın şifresini biliyor?” musunuz sorusu üzerine çift, tatlı sert kavga etti.

Seçil Gür, “Birbirimizin cep telefon şifresini biliyoruz ama hiç merak etmiyoruz” cevabını verdi. Serdar Ortaç ise “Ben senin telefonunu kontrol etmiyorum, şifreni de hatırlamıyorum. Sen hatırlıyorsun, bakmıyor musun?” diyerek, sevgilisinin kıskanç olduğunu ima etti. (Milliyet/Mesut YILMAZ)

SEÇİLİN İÇİNDEN CANAVAR ÇIKTI
CÜZDANINDAN 60 TL ÇIKTI