HomeUncategorizedSARP LEVENDOĞLU’NUN PARTNERİ BELLİ OLDU!

SARP LEVENDOĞLU’NUN PARTNERİ BELLİ OLDU!

SARP LEVENDOĞLU’NUN PARTNERİ BELLİ OLDU!

Daha önce “Küçük Ağa” adlı dizi film ile kamera karşısına geçen Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu, bu kez “Deliormanlı” sinema filminde bir araya gelecek.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” filminin Avrupa Şampiyonu boksörü Savaş Türkyılmaz karakterini canlandıracak olan Sarp Levendoğlu’na Hülya karakteri ile oyuncu eşi Birce Akalay eşlik edecek.

Aralık ortasında başlayacak çekimler için çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, başarılı ve tanınmış bir haber spikeri olan Hülya karakteri ile kamera önüne geçecek olan Birce Akalay, “Sinema filmi benim için de, Sarp için de çok önemli. Belki yıllardır ikimizde bu gün için ayrı ayrı yerlerde bekliyorduk. Kendi adıma söylemem gerekirse, epeydir doğru hikayeyle buluşmak için sabrediyordum. Deliormanlı bizi sonunda yeniden perdeyle buluşturacağı için şanslıyız.Birlikte oynamaktan hep çok keyif almışızdır zaten. Bir de sinema filmi eklenince ikimiz için de çok özel bir deneyim olacak. Hem "o" filmi bulduk, hem de "o film" bizi buldu.” dedi.

Filmin yönetmeni Murat Şeker ise, “Birce çok çalışmak istediğim bir oyuncuydu, bence çok doğal ve samimi bir tarzı var. Kısmet “Deliormanlı” filmi içinmiş. Setin başlaması için sabırsızlanıyorum. Birbirine çok yakışan ikili, sinema filmiyle hafızalara kazınacak. Buna inanıyorum” dedi.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” filminin 1 Nisan 2016 yılında vizyona girmesi planlanıyor.