HomeMagazin‘SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN NE YAPSAK AZDIR’

‘SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN NE YAPSAK AZDIR’

‘SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN NE YAPSAK AZDIR’

Tüm dünyası etkisi altına alan korona virüs, tüm sağlık çalışanlarının olağanüstü performansı ile kontrol altına alındı.

Yaşanan zorlu süreçlerde evlerinden ve ailelerinden uzak kalan sağlık çalışanları için By Mustafa Organizasyonun da ve iş insanları özel bir çekiliş gecesi düzenledi.

Kuleli Yakamoz Resrotan’da düzenlenen yemekte, Afrikalı Ali (Şentürk) ve Şenol İpek sunuculuk görevini üstlendi. Kura ile yapılacak seçimler ile evlilik hazırlıklarında olan sağlık çalışanlarından seçilecek kişiler, düğünlerini Yakamoz Restoran’da yapacak. Gelinlik, damatlık, fotoğraf çekimleri, kuaför ve tekne turlarının tümü ile karşılanacak olan düğünlerde, şimdilik şanslı 5 kişi seçildi. Yakın zamanda açıklanacak olan ve büyük fedakarlık gösteren sağlık çalışanlarına yapılan jest, herkes tarafından alkışlandı. Birçok ünlü markanın iş birliğinden dolayı çok mutlu olduğunu belirten gecenin sunucusu Ali Şentürk, “Bu yaşadığımız zor dönemde, bizler için varını yoğunu ortaya koyan sağlık çalışanları için bir şeyler yapmak istedik. Allah kısmet ederse yapacağımız düğün sayısı çok fazla olacak, sağlık çalışanlarımız için ne yapsak azdır. Evlenecek çiftlerimiz için Sağlık Bakanı sayın Fahrettin Koca ile temasa geçeceğiz ve nikah şahidi olmalarını rica edeceğiz. Nikahlarımızı da Üsküdar B.B. sayın Hilmi Türkmen kıyacak. Destek olan tüm markalara ve dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.