HomeMagazinŞAFAK SEZER’DEN ŞAŞIRTAN VİDEO!

ŞAFAK SEZER’DEN ŞAŞIRTAN VİDEO!

ŞAFAK SEZER’DEN ŞAŞIRTAN VİDEO!

Sosyal medyada paylaşılan Şafak SEZER’e ait video toplumsal içeriği ile şaşkınlık yarattı.

2 dakikalık video da elektrik ve su faturalarından bahseden Şafak Sezer’in öncelikle videoyu neden çektiği anlaşılmadı. Kabarık gelen fatura mağduru bir vatandaş olarak sisteme itirazlarını dile getirdiği videonun kısa zamanda son filmi yalan dolan dan bir parça olduğu anlaşılsa da on binlerce yoruma neden oldu.

Videonun kısa zamanda on binlerce farklı yorumlar alması büyük bir merak uyandırdı.

1 Mart’ta vizyona çıkacak Film’de finans kurumunun genel müdürü iken bir dolandırıcılık olayı ile mağdur olan bir karakteri canlandıran Şafak Sezer’i izleyenler ilk kez farklı bir şekilde izleyecekler.

Komedi tarzı filmlerine alışkın olduğumuz Şafak Sezer’in alışılagelmişin dışında bir karakterle başrolünde yer aldığı filmde Sezer’e Çetin Altay, Burcu Binici ve geçtiğimiz aylar da yaşamını yitiren usta oyuncu Yıldırım Öcek eşlik ediyor.

Eser Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, Michael Şahin Derun’un senaryosunu yazıp yönetmenlik koltuğunda oturduğu Yalan Dolan 1 Mart’ta seyircisi ile buluşmaya hazırlanırken, film de Hakan Eksen, Umut Aksoy, İlhan Karamanoğulları, Aziz Şukla, Enver Akbaş gibi ümit vaat eden genç oyunculara yer veriliyor. Oyuncu kadrosunun zenginliği ile de dikkatleri üzerine çeken filmde Özcan Varaylı, Kahraman Sivri, Eda Erol, Aslı Altaylar, Erol Yavan, Aslı Başak Koşucu gibi tanınmış isimler de yer alıyor.

Filmin kısa konusuna ; Kablo lakaplı Neco, çalıştığı dijital para şirketinin iflasından sorumlu tutulunca, kendisinin hiçbir günahı olmadığı halde bu durumun içine atılmasına neden olan sistemin açıklarından faydalanıp bir banka soygunu planlar. Bu planı en yakın dostu Baretta (Çetin Altay) ve Köstebek (Hakan Eksen) ile paylaşarak geliştiren Kablo, sıradan bir banka soygunu gibi görünen, ancak gerçekte hiç de öyle olmayan bir planla dikkatleri bir anda sistemin açıklarına çekmeyi hedeflemektedir. Plan yapıldıktan sonra uygulamaya geçen kafadarlar, hiç kimsenin tahmin edemeyeceği bir finalle süslenecek sürpriz sona doğru yola çıkarlar…