Homeİş DünyasıSaç Ekimine Dair Tüm Sorularınızı, Vedat Aktepe Yanıtlıyor

Saç Ekimine Dair Tüm Sorularınızı, Vedat Aktepe Yanıtlıyor

Saç Ekimine Dair Tüm Sorularınızı, Vedat Aktepe Yanıtlıyor

Saç ekiminde bir dünya markası Bonita Hair Clinic Genel Müdürü Vedat Aktepe saç ekimine dair her ayrıntıyı sizler için anlattı.

Son yıllarda özellikle erkeklerin kellik sorununu kökünden çözen Saç Ekimi olmaz olmaz bir uygulama oldu. Ancak daha gür ve sağlıklı saçlara sahip olmak için , sağlığından olanların sayısı da azımsanmayacak seviyede. O nedenle saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz artık bu işlemi nerede ve nasıl yaptırmanız gerektiğini araştırmanız gerekiyor.

Öncelikle saç ekiminde hatta sadece saç ekimi de değil, saç-sakal ve kaş ekiminde dikkat etmeniz gereken konu hijyen konusu. Saç ekimi yapılacak odanın şartları son derece önem arz eder.

Sağlık bakanlığı, ekim yapılacak ameliyat odasında ameliyathane şartlarının sağlanmasını zorunlu kılmıştır.. Buna rağmen saç ekimleri büyük oranda muayenehanelerde ve saç ekimi için günübirlik kiralanan hastane alanlarında yapılmaktadır.Bu tür ortamlardan kesinlikle uzak durulması gerekmektedir.

Bizler Bonita Hair Clinic olarak bu en önemli şartı oldukça ciddiye alıyoruz ve sizlerin sağlığı için tüm sterilizasyon şartlarını sağlıyoruz.

Bonita Hair Clinic Saç Ekim Merkezi, sizlere saç ekimi hizmetini sunmadan önce elbette sizlerin öncelikleri konusunda sizlerle konuşup tam olarak ne istediğinizi, saç ekimi sonrasını ve tüm süreci sizlerle paylaşıyoruz.

Ben ve alanında uzman ekibim ,ekim işlemi sırasında köklere zarar vermemek için azami dikkat gösteriyor, kökü doğru yerden tutmak ve kanala hırpalamadan tek bir hamlede sokmaya özen gösteriyoruz. Ekim işlemi bittiğinde alım alanının pansumanını yapıyor, ve ertesi günü yeniden görüşmek için özel bir bantla sarım işlemini yaparak sizi taburcu ediyoruz.

Kaş ve Kirpik Ekimi

Bonita Hair Clinic Olarak Kaş nakli için FUE yöntemi ile toplanan saç foliküllerinin, genelde micro greftler olmasına dikkat ediyoruz. Kaşlarda genellikle 300-600 arası kök ekilerek olumlu neticeler alıyoruz. Kaş ekimi sırasında kullanılan teknik, kişideki kaş kaybına ve bunun sebeplerine göre elbette değişiklik gösteriyor.Ekilen kaşlarda ilk seansın ardından bir miktar dökülme meydana gelebiliyor; Ancak dökülme sonrasında yeniden kaş çıkacağını hastamıza mutlaka belirtiyoruz.

Kaş ekimine dair en çok merak edilen hususlardan biri de ekim yapılan kaşlarda beyazlaşma meydana gelip gelmediğidir.
Kaş ekiminden kaynaklanan bir beyazlama olmaz, ancak yaşın ilerlemesiyle birlikte saçlarda ve vücudun diğer bölgelerinde yer alan kıllarda beyazlama olmaya başladığında, ekim yapılan kaşlarda da beyazlama olabilir.

Kirpik ekiminde de üst kirpik ekimini en titiz şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Bir saç ekimi operasyonu ne kadar sürer?

Saç ekimi süresi operasyonda ekilecek greft sayısına göre farklılık göstermekle birlikte, genellikle birkaç saat ile en fazla bir gün arasında değişkenlik gösterir.

Doğal gözükecek mi?

FUE saç ekimi tekniğinde saç kökünün stratejik bir şekilde ekilmesine imkan tanıdığı için doğal bir görünüm ile birlikte daha iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar.

Saç Ekimi Sağlık Açısından Bir Problem Teşkil Edermi?

Saç Ekiminin kişiye rahatsızlık verecek veya ileride oluşabilecek hiçbir yan etkisi yoktur.

Saç ekimi her mevsim uygulanabilir mi?

Uzman ve eğitimli ekip tavsiyeleri doğrultusunda her mevsim uygulanabilir.

Ödüllü Saç Ekim Merkezi Bonita Hair Clinic

Avrupa ve Türkiye’de yer alan Saç Ekim merkezimiz binlerce mutlu ayrılan hastamız sayesinde ödüle de layık görülmüştür.

Bonita Hair Clinic Saç Ekim Merkezi “Life and Beauty Yawards” tarafından 2022 yılı en iyi “Saç Ekim Merkezi” ödülünü almıştır.

Bizler Bonita Hair Clinic olarak sizlerin güveni sayesinde daha binlerce saç ekimi yapmak için hiç durmadan çalışmaya son teknolojileri yakından takip etmeye devam ediyoruz.

Bonita Hair Clinic iletişim

Belçika : +32487516996
İtalya : +905334014883
İstanbul: +905393073101
Bitlis : +905368208600
Web : www.bonitahairclinic.com