HomeCemiyetROMANTİK ÇİFT DÜĞÜN TELAŞINDA

ROMANTİK ÇİFT DÜĞÜN TELAŞINDA

ROMANTİK ÇİFT DÜĞÜN TELAŞINDA

Geçtiğimiz yıl önce aile arasında kıydıkları nikahla dünya evine giren ancak Pandemi yasakları nedeniyle düğün daveti gerçekleştiremeyen Mermerler Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Murat Mermer ile mimar eşi Merve Akarsu çifti önceki akşam Etiler’de lüks bir restoranda başbaşa yemek yerken görüntülendi.

Erteledikleri düğün törenlerini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştirecek olan çift, düğünleri için henüz bir tarih netleştirmediklerini belirtti. Pandemi yasakları nedeniyle erteledikleri düğünlerini Çırağan Sarayı’nda gerçekleştireceklerini belirten çift, iş, siyaset, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin de yer alacağı 1000 kişilik bir düğün daveti düzenleyeceklerini belirtti. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Merve Akarsu Mermer; “pandemi nedeniyle düğün törenimizi gerçekleştiremedik. Allah nasip ederse yakın zamanda Çırağan Sarayı’nda dostlarımızı ağırlayacağız. Düğün telaşı başladı.” diye konuştu.

Murat Mermer eşi Merve Akarsu’ya doğum gününde 110 bin dolar değerinde pırlanta yüzük hediye ederek medyada gündem olmuştu.