HomeMagazinREKLAMDA MAKYAJSIZ ROL ALDI!

REKLAMDA MAKYAJSIZ ROL ALDI!

REKLAMDA MAKYAJSIZ ROL ALDI!

Son dönemde özel hayatı ile magazin manşetlerinde ilk sırada yerini alan Hadise, bir markanın reklam filmi için objektif karşısına geçti. Sıfır makyaj ile reklam çekimlerini tamamlayan Hadise, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Şimdilerde O Ses Türkiye Rap programında jüri koltuğunda oturan Hadise, ‘Kadınları yüreklendirmek istedik. İlk kez bir reklam filminde makyajsız kamera karşısına geçildi, o da bendim. Bundan gurur duyuyorum’ dedi.

Makyaj konusuna takıntılı olmadığını belirtip sözlerine devam eden güzel popçu, ‘Reklamda makyajsız bir Hadise görüyorsunuz. Hepimiz kadınlar olarak makyaj yapmayı seviyoruz. Ama sosyal medyada makyajsız olarak fotoğraf paylaştığım da oldu. Kendimi makyajsız da çok beğeniyorum.

Makyajsız kamera karşısına geçmek gibi bir şey daha önce yapıldı mı bilmiyorum ama ben yaptım. Ben kendimi olduğum gibi seviyorum. Herkes, başkası gibi olmak istiyor ama herkes kendi gibi olmalı ve kendini sevmeli. Ben kendimi her halimle seviyorum. Bazen aldığım, bazen verdiğim kilolarımla, bazen makyajlı bazen de makyajsız halimle’ ifadelerini kullandı.