HomeMagazinRASİM ÖZTEKİN’İN CENAZESİ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI!

RASİM ÖZTEKİN’İN CENAZESİ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI!

RASİM ÖZTEKİN’İN CENAZESİ HAKKINDA AÇIKLAMA YAPTI!

Usta oyuncu Rasim Öztekin, geçtiğimiz gün geçirdiği kalp krizi sonrası tedavi altına alındığı hastanede hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncunun yakınları büyük üzüntü yaşarken cenaze töreninin nasıl düzenleneceği merak konusu oldu.

‘PANDEMİ KURALLARINA UYGUN GERÇEKLEŞECEK’

Seksenler dizisinin yapımcısı Birol Güven, Rasim Öztekin’in cenaze törenine dair açıklamalarda bulundu. Güven, ‘Belli olan tek şey, törenin Rasim Bey’in isteği doğrultusunda sınırlı katılımla ve pandemi kurallarına uygun şekilde gerçekleşecek olmasıdır. Ailesi bu konuda çok hassas. Netleşen bilgiyi paylaşacağım’ ifadelerini kullandı.

‘YAŞARKEN DE ARKASINDAN İYİ KONUŞULAN BİR İNSANDI’

Açıklamalarına devam eden Birol Güven şu ifadeleri kullandı: ‘Rasim Öztekin sadece ölünce değil, yaşarken de arkasından iyi konuşulan çok özel bir insandı. Ülkemizin ortak bir değeriydi. Benim için de ailecek çok yakın görüştüğüm, çocuklarımın elinde büyüdüğü bir dosttu. İyi günde kötü günde hep yanımdaydı. Onunla çok özel projelerimiz vardı. Projelerimiz ne bir dizi, ne de bir filmdi. Projemiz çalışmamaktı. Bundan sonra çalışmayıp, gezecektik. Gidilecek bir restoran listesi vardı elimizde. Hiçbirini gerçekleştiremedik. Mekanı cennet olsun.’