HomeMagazin‘PSİKOLAĞA GİDİYORUM’

‘PSİKOLAĞA GİDİYORUM’

‘PSİKOLAĞA GİDİYORUM’

Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı ‘Boncuk’ karakteri ile performansı çok konuşulan Burcu Biricik, yeni dizisi ve hayatı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yeni dizisi ‘Camdaki Kız’da Feyyaz Şerifoğlu ile yeniden partner olacak olan Biricik, çarpıcı itiraflarda bulundu.

Kırmızı Oda dizisinden sonra Camdaki Kız ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Burcu Biricik, verdiği bir röportajda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Eskiden psikolojik şiddet gördüğünü açıklayan Biricik, her projeden önce psikoloğa gittiğini söyledi.

Üniversite yıllarının ilk döneminde eski sevgilisi tarafından psikolojik şiddete uğradığını açıklayan Burcu Biricik, “Giyinmeme karışmalar, güvensizlikten gelen baskılar, yalancı muameleleri gibi durumlara da maruz kalınca uzamasına izin vermeden bitirmiştim hemen.” açıklamasını yaptı.

Daha önce psikoloğa gittiğini söyleyen ünlü oyuncu, canlandırdığı roller sebebiyle daha düzenli gitmeye başladığını söyledi. “Hep tatlış rollerde oynamıyoruz, çok derinliği, ciddi sıkıntıları olan rollere girip günün 20 saatini o karakterle geçirdiğinde günün sonunda bir psikoloğa gidip arınman gerekiyor.

Bir de son zamanlarda projelerden önce gidiyorum. Eskiden her projemden önce oyuncu koçuna gitmeye çalışıyordum, şimdi her projeden önce psikoloğa gidiyorum.” ifadelerini kullandı.