HomeMedyaPLAJLARIN YENİ GÖZDESİ “RİVUS”

PLAJLARIN YENİ GÖZDESİ “RİVUS”

PLAJLARIN YENİ GÖZDESİ “RİVUS”

Kadın girişimci ve tasarımcı Dicle İpek Öztaşkın tarafından kurulan Rivus, moda sektöründe yarattığı zamansız ve ikonik tarzıyla, özgünlüğe önem veren kadınların favorisi olarak öne çıkıyor. Rivus, şimdi bu zamansızlığını ve fark yaratan tasarım anlayışını, ilk defa hayata geçirdiği “Beach Koleksiyonu”nda da ortaya koyuyor.


Dicle İpek Öztaşkın tarafından kurulan bir Türk moda markası Rivus… Sadelikten ve özgünlükten ilhamını alan tasarımlarıyla gayet kimlikli bir marka olarak kendini gösterdiği andan itibaren moda dünyasında farkını belli eden Rivus, zamansız, mevsimsiz, çabasız ve tamamlayıcı parçalara hayat veriyor. Dış giyimden bir kadının dolabında ihtiyaç duyduğu gömleğe, eteğe, elbiseye, spor giyime, pantolona ve hatta aksesuarlara kadar oldukça geniş bir yelpaze sunan Rivus, kumaş kalitesinden, işçiliğine, kalıplarından renklerine kadar asla modası geçmeyen tasarımlar yaratıyor.


Toprak ve baharat tonlarının yanı sıra klasikleşen siyah ve beyazın da hakim olduğu Rivus Beach Koleksiyonu’nda 49 parça bulunuyor. Keten pareo yelekler, mini, midi veya maksi boy seçeneklerine sahip kimonolar, pareo etekler, plaj elbiseleri, keten tulumlar, şort takımlar, pamuklu gömlekler, plaj şıklığını kusursuzca tamamlayan, hem tarz, hem de konforlu parçalar olarak Rivus Beach Koleksiyonu’nda boy gösteriyor.