HomeMagazinPİŞTİ OLDULAR!

PİŞTİ OLDULAR!

PİŞTİ OLDULAR!

Serap Zincir, büyük hayranı olduğu Sezen Aksu’nun ”Kaçın Kurası” isimli şarkısını kendine has yorumuyla yeniden seslendirdi.

Seyhan müzik etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunulan ve yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi gören şarkı,kısa sürede Youtube’de 1.2 milyonluk izlenme oranına da ulaştı.

Serap Zincir’in tekrar yorumladığı Kaçın Kurası isimli Sezen Aksu şarkısı aynı zaman da İrem Derici’yle de pişti olmasına neden oldu. Birbirlerinden habersiz aynı şarkıyı tekrar yorumlayan serap zincir çalışmasını single olarak, İrem Derici ise bir çok 90’lar şarkısından oluşan Mest Of albümüne koydu. Serap Zincir konuya bir açıklama yaparak; benim İrem hanımın şarkıyı seslendirip albümüne koyacağından haberim yoktu. Mutlaka çok güzel bir şekilde yorumlayıp seslendirmiştir. Ben şarkıyı aldığımda özellikle sordum başka birisi daha söyleyip yorumlayacak mı diye hayır cevabını aldım. Bunun üzerine çalışmalarımı tamamlayıp müzikseverlerin beğenisine sundum. Klibim yayınladıktan sonra İrem Dericinin de şarkıyı söylediğini ve albümüne koyduğunu öğrendim.Aslında burada ikimizde çalışmamızı aynı dönemde paylaşarak mağdur olmuş oluyoruz dedi.