HomeMagazinPINAR ALTUĞ’DAN EŞİ YAĞMUR ATACAN İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR

PINAR ALTUĞ’DAN EŞİ YAĞMUR ATACAN İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR

PINAR ALTUĞ’DAN EŞİ YAĞMUR ATACAN İLE İLGİLİ SAMİMİ AÇIKLAMALAR

Oyuncu Pınar Altuğ ile eşi Yağmur Atacan çifti aralarındaki yaş farkı nedeniyle sık sık sosyal medyada acımasız eleştirilere maruz kalıyor. Altuğ katıldığı yayında eşi, kızı ve hayatıyla ilgili itiraflarda bulundu.

Pınar Altuğ (45) Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki ‘Gör Beni’ programına konuk oldu. 2008’de evlendiği Yağmur Atacan (36), 2009’da dünyaya gelen kızı Su ve meslek hayatını anlattı.

“17 yaşımda mankenlik yapmaya başladım. 19’umda Türkiye Güzeli seçildim. Daha ertesi gün sokağa çıkar çıkmaz herkes tanıdı. Ömrümün sonuna kadar ünlü olacağım. Başka türlüsünü bilmiyorum. Hayatımdan memnunum. Çok bunaldığım zaman yurt dışına Türklerin olmadığı yerlere kaçıyorum. Kenar köşe yerlerde tatil yapmayı seviyoruz. Yağmur da benim gibi düşünüyor”

“Kocam Yağmur dünyanın magazinden, sosyal medyadan en uzak ve umursamaz insanı. İlk flört dönemimizde yakın arkadaşlarımdan biriyle tanıştırdım. Bebek yüzlü ya ‘Ne yaptığının farkında mısın?’ diye sordu. ‘Evet, evlenecek halim yok, 2 gün gönül eğlendireceğim’ yanıtını verdim.”

“Aramızdaki yaş farkı hiç sorun olmadı. Konuşmadık bile. Acaba elimden kaçar mı, gider mi diye hiç endişe etmedim. Sanki yaşı yaşına uygun olunca oluyor mu? Denedik olmadı işte. Yağmur, beni ayakta tutan adamdır aslında.”

“Su ilk doğduğunda bazı hayranlarım görmek için gece yarısı evimize geliyorlardı, korkuyordum.”

“Pişman olduğum bir şey yok. Hatalar da bana ait.”

“İş almak için kimseyle flört etmedim. Şuh pozlar vermedim. Parayı tercih etmedim. Tüm bunları yapabilmemde annemin katkısı büyük oldu. Sağlam kadındı.”