HomeMedyaPIERRE CARDIN’DEN ZAMANSIZ KOLEKSİYON!

PIERRE CARDIN’DEN ZAMANSIZ KOLEKSİYON!

PIERRE CARDIN’DEN ZAMANSIZ KOLEKSİYON!

Pierre Cardin’in zamansızlık vurgusunu taşıyan İlkbahar & Yaz ’21 koleksiyonu ilhamını ‘baharın gelişiyle birlikte yeniden canlanan doğadan ve doğayla bütünleşen şehrin dinamik noktalarından’ alıyor. Baharın ılık günlerinde ve yazın baharat tonlu sıcaklarında konfor ve şıklığı sunan ürünler, dengeli, dinamik ve özgün stiller vadediyor. Pierre Cardin’in imzası haline gelen modernizmden izler taşıyan koleksiyon, şehrin saklı dokusuna ulaşmak isteyen erkeklere doğadan aldığı ilhamla gereken tüm enerjiyi vermeye hazır.
Pierre Cardin 21’ İlkbahar Yaz koleksiyonu, kentlerin kendine özgü dokusunu koruyan sokaklarına doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Mevsimin ruhunu taşıyan sıcak esintilerden ilhamla hazırlanan koleksiyon, modern ve dinamik erkeğe hayatın içine karışması için ihtiyaç duyduğu konforu ve güveni sağlıyor. Renklerin eşsiz harmonisi eşliğinde stiliyle göz dolduran Pierre Cardin erkeği, zaman kavramına bağlı kalmadan özgürce hareket ediyor.
Modern tasarım anlayışını koleksiyonun bütününe yansıtan Pierre Cardin, gün içerisindeki enerjinizi gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdürmenizi sağlayan takım elbise ve ceket modelleriyle kentin dokusuna uygun, zamansız ve iddialı bir stil sunarak şehirli erkeğin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.