HomeMedyaPELİN ÖZTEKİN’İN BABA ÖZLEMİ!

PELİN ÖZTEKİN’İN BABA ÖZLEMİ!

PELİN ÖZTEKİN’İN BABA ÖZLEMİ!

Rasim Öztekin , 7 Mart Pazar günü evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmış yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Usta sanatçının kızı Pelin Öztekin, babasını ölümünün 40. gününde duygusal bir mesajla andı.
“Zamanla dediler.. Zaman? O kadar kifayetsiz kalıyor ki bu söz şu anlarda.. Ben söyleyeyim Babiş, hiç zamanla geçmiyor gidişin hatta daha da derinleşiyor sensizliğim. Gittiğin turne, çektiğin film diye kendimi kandırdığım boşluğun ansızın vuruyor içime. Keşke içimi çıkarıp koyabilsem önüme!
“Ne yapıyorsun Peloş” diye arayıp, sormayalı tam 40 gün oldu. Ben kime anlatacağım şimdi yaptığım salaklıkları, ‘öf yaa bi de başıma bu geldi ya’ diye isyanımı. Başardığım işlerin aferini de sensiz yarım kaldı. Arkanda bıraktığın ayak izlerine basarak senin yolunda yürümeye devam ediyorum ama o ayakları yere sağlam bastığı için gurur duyduğun kızın bu aralar biraz yorgun, çaresiz. Sesimden anladığın tüm hislerim şimdi sessiz, içimde kocaman bir çığlık.
Bağırsam duyar mısın? Duysan gelir misin? Ahhh be baba neden her şey bu kadar zamansız! Çook özlüyorum, çoook seviyorum seni..”