HomeMagazinPELİN KARAHAN: KARANTİNA DA KİLO VERDİM

PELİN KARAHAN: KARANTİNA DA KİLO VERDİM

PELİN KARAHAN: KARANTİNA DA KİLO VERDİM

Güzel oyuncu ve sunucu Pelin Karahan geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı.

Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve Markalar Sokağı’nda aracını valelere teslim eden Karahan, kendisini görüntüleyen muhabirler ile ayaküstü sohbet etti. Gazetecilere “Sizi çok özledik, uzun zamandır görüşemiyoruz. Nasılsınız?” diyerek halini hatrını soran güzel oyuncu karantina sürecinde bol bol spor yaptığını söyledi.

Muhabirlerin evde kalma sürecinde çoğunluğun kilo aldığını dile getirmesi üzerine söze giren Pelin Karahan, “Yok ben kendimi bırakmadım, bol bol da spor yaptım. Kilo almayı bırakın ben kilo verdim.” dedi. “Biz gene iyiyiz, arada sırada market alışverişi için çıktık dışarıya ama çocuklar hiç evden çıkmadılar. Artık çok bunalıyorlar.” diyen sempatik oyuncu, “Birkaç gün içerisinde Bodrum’a yazlığa gideceğiz. Yavaş yavaş normalleşmemiz lazım.” dedi.

Gazeteciler ile yaptığı kısa süreli sohbet sonrası alışveriş merkezine giren ünlü oyuncu burada bir arkadaşı ile buluşarak uzun süre alışveriş yaptı. Alışverişi sonrası da La Petite Maison restoran’da yorgunluk kahvesini de içmeyi ihmal etmeyen Karahan, akşam saatlerinde özel aracı ile alışveriş merkezinden ayrıldı.