HomeMagazinPALET ZENGİN’İN CANLI YAYININA KATILAN CENGİZ KURTOĞLU SANATÇILARA MESAJ GÖNDERDİ

PALET ZENGİN’İN CANLI YAYININA KATILAN CENGİZ KURTOĞLU SANATÇILARA MESAJ GÖNDERDİ

PALET ZENGİN’İN CANLI YAYININA KATILAN CENGİZ KURTOĞLU SANATÇILARA MESAJ GÖNDERDİ

Karantina günlerinde instagramdan yaptığı canlı yayınlarla birbirinden ünlü konukları ağarlayan Paletin Rengi tv programının ünlü yapımcısı ve sunucusu Palet Zengin, sanata ve sanat camiasına yıllarını vermiş efsane Cengiz Kurtoğlu ve Oğlu Orçun Kurtoğlunu konuk etti.

Cengiz Kurtoğlu’nun, güzel sohbeti ve verdiği mesajlarla dikkat çekti. Bu tür yayınların böyle zor günlerde insanlara moral olduğunu ifade etti. Bu tür işlerden sponsorlu para alarak yapanlara ve gelen canlı yayın tekliflerini geri çeviren sanat camiasına sitem etti.

Biz anamızın karnından sanatçı doğmadık bizi halk bugünlere getirdi onlar olmasaydı bugünleri göremezdik o yüzden ben kimseyi anlamak istemiyorum bıraksınlar bu egolarını telefonlara çıkmamalarını kaçmalarını çıkıp insanları mutlu etsinler yayınlara katılsınlar ne kaybedecekler ne güzel sohbet muhabbet edip insanları mutlu ediyoruz ben yapmıyorsam bu davranışı gerçek sanatçı arkadaşlarımdan da aynı özveriyi beklerim diyerek bomba gibi açıklamalarda bulundu. Palet Zengin’e teşekkür eden sanatçı herkesi böyle platformlarda görmek istediğini dile getirdi.