HomeMagazinÖZLEM ŞAHİN: BİZDE BERKAY’IN DEDİĞİ OLUR

ÖZLEM ŞAHİN: BİZDE BERKAY’IN DEDİĞİ OLUR

ÖZLEM ŞAHİN: BİZDE BERKAY’IN DEDİĞİ OLUR

2016 yılında şarkıcı Berkay ile evlenen, art arda iki çocuk dünyaya getiren Özlem Ada Şahin, hayatıyla ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Posta’dan Oya Çınar’a konuşan Özlem Ada Şahin, halinden memnun olduğunu, üçüncü çocuğu da düşündüğünü itiraf etti.

Özlem Ada Şahin, evliliği ve anneliği üzerine gelen soruları yanıtladı.

Şahin, “Üçüncü çocuğu da istiyor musunuz?” sorusuna “Anne olmayı çok seviyorum. Şu an değil ama çok ileride neden olmasın!” yanıtını verdi.

Berkay’ın çocuklarla ne kadar ilgilendiği sorusuna ise şu yanıtı verdi:

“En az benim kadar ilgileniyor. Çocuklarına aşırı düşkün. Gece bile bazen kızlarını özlüyor. Uykudan uyanıyor, gidip onları yataklarından alıp getiriyor ve hep beraber uyuyoruz.”

Şahin sözlerine şöyle devam etti:

“Ben dünyaya çocuklarına iyi bir anne olmak için gelmişim (Gülüyor). Ama annelik sadece doğurmak değildir. Anne olmak, çocuklarına her gün, her saniye yeni bir şey katabilmektir, fedakarlıktır. Kendinden önce onları düşünebilmektir. Geleceğe, güzel ve ahlaklı çocuklar yetiştirmektir.”

Özlem Ada Şahin, “Berkay ile ilişkinizde baskın karakter kim?” soruna ise şu yanıtı verdi:

“Benim bir dediğim asla iki edilmez. Her istediğim şey, imkanlar doğrultusunda yapılmak için çabalanır. Evin en kıymetlisi olduğum her zaman hissettirilir. Bazen benim göremediklerim olur, bazen de onun. Berkay her konuda önce benim fikrimi sorar.”

“Bana bu kadar saygı duyan bir eşe ben de en az onun kadar saygı duyarım. Sonunda birbirimizi dinler ve tamamlarız. Ama genelde Berkay’ın dediği olur. Bizde ataerkil bir aile yapısı söz konusu.”