HomeMagazinÖZGE’DEN 8 AYLIK HAMİLE POZU

ÖZGE’DEN 8 AYLIK HAMİLE POZU

ÖZGE’DEN 8 AYLIK HAMİLE POZU

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, meslektaşı Burak Yamantürk ile birlikteliğinden doğacak olan kızını kucağına almak için geri sayıma başladı. 6 aylık hamile olan Özpirinçci’den sürpriz bir paylaşım geldi.

35 yaşındaki oyuncu, önceki gün su altında çekildiği fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınladı. İlk defa karnı burnunda pozunu Instagram hesabından paylaşan Özge Özpirinçci, gönderisine, Yunanca’da ‘güzel düşünme, iyilik dolu bir zihin’ anlamına gelen ‘eunoia’ notunu düştü.

Paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gören Özpirinçci’nin fotoğrafına; Ceyda Düvenci, Gonca Vuslateri, Ayşe Tolga, Songül Öden, Damla Sönmez, Elvin Levinler, Demet Evgar, Hazal Kaya, Begüm Birgören ve Rojda Demirer gibi ünlü isimler yorum yaptı.

Özge Özpirinççi daha önce katıldığı bir programda “Burak ile ne zaman evleneceksiniz?” şeklindeki soruya Hamile kalışının ardından düğün yapacağı haberleri çıkan Özpirinçci, “Hamileyken düğün falan yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil.” cevabını vermişti.