HomeMagazinÖZGE ULUSOY’UN CEVABI DAKİKALARCA ALKIŞLANDI!

ÖZGE ULUSOY’UN CEVABI DAKİKALARCA ALKIŞLANDI!

ÖZGE ULUSOY’UN CEVABI DAKİKALARCA ALKIŞLANDI!

Manken Özge Ulusoy ve youtube fenomeni Danla Biliç, İzmir’de soruları yanıtladı. İkiliyi görebilmek için sabahın erken saatlerde Westpark’a gelen kalabalık, izdihama neden oldu.

Söyleşiye katılan genç kız, “Denizcilik bölümünde okuyorum. Ancak sınıfımızda herkes bize ‘Neden bu işe kalkıştınız?’ diye soruyor. Ne yapmalıyız?” deyince Özge Ulusoy, “Böyle bir soru mu kaldı artık? Ne demekmiş o… Kızların isterlerse yapamayacağı hiçbir şey yok” karşılığını verdi. Ulusoy’un bu sözleri dakikalarca alkışlandı.

“KENDİME YAKIŞANI GİYERİM”

Ünlü manken, modayı yakından takip ettiğini belirterek, “Şık giyinmek kendini, vücudunu iyi tanımaktır. Modayı yakından takip ederim ama kendime yakışan parçaları seçerim” sözleriyle, gençlere tavsiyelerde bulundu.

Özge Ulusoy, “Türkiye Güzeli Şevval Şahin’in estetiği çok konuşuldu. Sizce güzellik yarışmalarında estetik şartı olmaması doğru mu” sorusu üzerine “Türkiye güzelleri estetikli olabilir, yakışıyorsa neden olmasın?” diyerek, Şevval Şahin’e destek verdi.

“DÜNYANIN BİR NUMARASI GISELE BÜNDCHEN”
35 yaşındaki güzel, “Dünyadaki top modeller arasında gelmiş geçmiş en iyisi Gisele Bündchen” diyerek Brezilyalı yıldıza hayranlığını dile getirdi.